İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

Bizim işimiz müşterilerimizden, kullanmadıkları eşyaları satın almaktır. Tabi alım yaparken bazı kriterleri göz önüne alıyor, her eşyayı satın almıyoruz. Yazımızı sizlerle paylaşmamızdaki amaç da ikinci el eşya alanlar ile ilgili detaylı bilgi vermektir.

Eskici kimdir, ne tür eşya alır, her eşyayı satın alır mı, ödeme nasıl yapılıyor gibi soruları ve daha fazlasını cevaplayacağız. Yıllarca müşterilerimizden eski eşya alımı yaptığımız için neyi merak ettiğinizi, nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz hemen başlayalım

İçindekiler

İkinci El Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Aslında yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Arkadaşlarımız eşyalarınızla ilgili bilgi almak için size bazı sorular soracaktır. Ne tür eşya satmak istiyorsunuz, kaç senelik eşyalar, markası var mı gibi sorular.

Bu sorulara vereceğiniz cevaplar doğrultusunda size bir fiyat teklifi verilecektir. Aslında bu aşamayı aşmanın ve süreci hızlandırmanın bir yolu daha var o da eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizdir. Whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını çok kısa süre içinde gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarımız gelen ikinci el eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından eşyalarınız adresinizden satın alınacaktır.

Fiyat Teklifimizi Neye Göre Veriyoruz?

İkinci el eşya alanlar fiyat teklifi vereceği zaman eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına ve satılabilir olmasına bakar. Hızlı satılabilecek, temiz ve çok büyük kusurları olmayan eşyalarınız doğal olarak daha yüksek fiyattan alınmaktadır.

Elbetteki ikinci el eşya alımı yaparken eşyaların bazı kusurları olacaktır. Ancak çok yıpranmış, deforme olmuş, arızalı eşyaları almamız mümkün değildir. Örneğin ikinci el beyaz eşya alacağımız zaman mutlaka arızasız, çalışır durumda olan eşyaları almalıyız. Aksi takdirde tamir ettirmemiz gerekir ki bu da maliyeti artıran ve ürünün eski performansı vermesini engelleyen bir kusurdur.

İkinci el mobilya alacağımız zaman da model olarak tercih edilecek, satılacak ürünleri almaya gayret ediyoruz. Çok demode, kimsenin almak istemeyeceği ürünleri tercih edemiyoruz.

Nakliye ve Ödeme

İkinci el eşya alan yerler arasından bizi tercih etmeniz durumunda ekibimiz sizden en ufak bir nakliye veya taşıma ücreti talep etmeyecektir. Vereceğimiz her hizmet ücretsiz olarak sağlanacak, sizden hiçbir şey talep edilmeyecektir.

Ödeme konusunda da müşterilerimize nakit ödeme yapıyor, istek durumunda havale, eft ile de ödeme yapabiliyoruz. Bizi İstanbul içi ve çevre illerden hiç çekinmeden arayabilirsiniz.