İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar yazarak internette yapacağınız kısa bir aramada pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Peki hangisini tercih ederseniz doğru bir karar vermiş olursunuz? Biz bu firmalardan biriyiz. Eşyalarınızı sizden belirli bir ücret karşılığında satın alıyoruz.

Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Eşyalarınızı nasıl alıyoruz? Yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için neleri merak ettiğinizi, öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Ekip olarak size bir hizmet sunmak, kafanızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmak için bu yazıyı hazırladık. Amacımız daha bilinçli hareket etmenizi sağlamak.

Ana başlıklar halinde, soru cevap şeklinde gideceğiz. Böylece daha anlaşılır ve akılda kalıcı olacağını düşünüyoruz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

Adı üstünde daha önce kullandığınız, artık işinize yaramayan, çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız ikinci el eşya olarak adlandırılır. Ancak her eşyanın alınması, buna karşılık bir ücret takdir edilmesi mümkün değildir.

Bizim için önemli olan eşyanızın temiz, sağlam ve bir başkasına satabileceğimiz türden olması gerekir. Takdir edersiniz gelen her eşya satış talebine olumlu cevap vermemiz mümkün değildir. Nasıl bir yöntem izlendiğini anlatalım isterseniz.

Sizden istediğimiz tek şey bizi arayarak ne satmak istediğinizi anlatmanız, mümkünse fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize göndermenizdir. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır.

Alabileceğimiz eşyalar olması halinde hemen fiyat teklifimiz iletilecektir. Sunduğumuz fiyat, sizin için de yeterli ise istediğiniz zaman, adresinizden ekibimizle satın alırız. Bu kadar kolay ve basit.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • İkinci el eşya alanlar arasından neden bizi tercih etmenizi istediğimizin pek çok sebebi var. Birincisi gerçekten müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de önemsiyoruz.
  • Eşyalarınız için en doğru fiyatı veriyoruz. En yüksek fiyatı değil en doğru fiyatı teklif ediyoruz. Çünkü bazı art niyetli kişiler size eşyanızın değerinin çok üzerinde fiyat teklifi vererek anlaşma sağlar. Ancak iş satın alma aşamasına geldiğinde, son gün ya gelip almaz ya da fiyatı düşürmek için bahaneler üretir.
  • Böyle bir yaklaşım sizi mağdur edecek, sıkıntıya sokacaktır. Hem esnaflığa, hem ticari ahlaka uymayan bir harekettir. Biz kesinlikle böyle bir davranışta bulunmadan, anlaştığımız fiyat neyse onu öderiz.
  • İstediğiniz gün, anlaştığımız saatte adresinizde olur, sizi bekletmeyiz. Bugün alamayız, nakit sıkıntımız var, eşyaları alıp ücreti daha sonra versek olur mu gibi saçma sapan tekliflerde bulunmayız.
  • Alımlarımızda müşterimizle ticari ilişkimizi korur, saygı çerçevesinde hareket eder, rahatsız edici, kaba hareketlerden uzak dururuz.
  • Nakliye ve ödeme konusunda son derece hassas davranır, sizi üzmeyiz. Evinize, duvarlarınıza, binanıza zarar vermeden sonra derece dikkatli taşıma yaparız. Sizden bir nakliye bedeli talep etmez, ödeyeceğimiz tutardan kesinti yapmayız.
  • İkinci el eşya alımlarımızda ödemeyi nakit yaparız. Eft veya havale ile ödeme isterseniz hiç sorun değil, hemen yanınızda, e-dekont göndererek şeffaf şekilde ödeme de yapabiliriz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

Pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Yıllarca bu sektörde olduğumuz için hangi eşya kaça alınır iyi biliyoruz. El halısı, klasik mobilya, hat yazısı, tablo, madalyon, plak, bahü, heykel, klasik mobilya, gümüş, eski obje gibi eşyalarınız da dahil pek çok eşya ilgimizi çeker.

Bu saydıklarımızın dışında, günlük hayatta kullandığınız eşyalarınızı da alabiliyoruz. Beyaz eşya, klima, televizyon, yatak odası, masa sandalye, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası gibi eşyaları da alıyoruz.

Satacağınız ikinci el eşya nasıl olursa olsun bizi arayabilir, fiyat alabilir, hemen nakit satabilirsiniz. Size haftanın 7 günü aktif hizmet verebiliriz. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.