ikinci el eşya alanlar

İkinci el eşya alanlar

Zamanında beğenerek aldığınız ancak çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak zorunda olduğunuz eşyalarınızı satın alıyoruz. Yıllardır sektörde faaliyet gösterdiğimiz için ikinci el eşya satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterilerimizin nasıl bir hizmet beklediğini biliyoruz. Kafanızda bir çok soru işareti olduğunu biliyoruz. Belki de karşınızdaki alıcılara güvenemiyorsunuz. Yazımızın devamında vereceğimiz bilgilerle aklınızdaki soru işaretlerini cevaplayacak, eşyalarınızı nasıl satacağınızı anlatacağız. Haydi başlayalım

İçindekiler

Eşyalarınız için nasıl fiyat alacaksınız?

Satmayı düşündüğünüz eski eşya için fiyat almanın en kolay yolu whatsapp ya da email ile fotoğraf göndermektir. Ürünlerinizin fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız arkadaşlarımız kısa süre içinde size dönüş yaparak fiyat teklifimizi iletebilir. Ancak her ikinci el eşya maddi bir değer ifade eder, her eşyayı alabiliriz diyemeyiz. Öncelikle ürününüzün temiz, sağlam ve satılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Örneğin ikinci el beyaz eşya, klima, elektronik eşya, led televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ürünler alacağımız zaman çalıştırarak alıyor, herhangi bir arızası olması durumunda fiyat teklifi vermiyoruz. Çünkü ikinci el eşya tamir ettirildiği zaman eski sağlamlığında olmamakta, bu da ilerleyen zamanlarda problem çıkarmaktadır.

Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

Satılabilir durumda olan ikinci el beyaz eşya, klasik mobilya, ofis mobilyası, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, deri kotluk, televizyon, eski eşya, obje, el halısı, gümüş eşya, tablo, plak, İkea mobilya, antika eşya, oymalı mobilya, bahü, chester deri koltuk, Mudo Concept, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya gibi pek çok farklı türden ürünü satın alıyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

İnternette ikinci el eşya alanlar ile ilgili araştırma yaptığınızda pek çok farklı firma ile karşılaşacaksınız. Bizim amacımız tercihinizi bizden yana kullanmanızı sağlamak. Bunun için haklı gerekçelerimiz var. Arkadaşlarımız sizden eski eşya alımı yapacağı zaman anlaştığımız gün adresinizde olmakta, teklif ettiğimiz fiyatı nakit ödemektedir. Bu detaylardan herhangi birinde problem yaşamanız halinde satış işlemi sizin için çileye dönebilir. Ekibimiz ikinci el eşya konusunda iddialı olan, ciddi ve profesyonel çalışan bir firmadır. Bu konuda bize güvenebilir, haftanın 7 günü bizi çekinmeden arayabilirsiniz.