İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

Belirli bir süre kullandığınız ancak artık ihtiyacınızı karşılamayan veya beğenmediğiniz ürünleri bize nakit satabilirsiniz. Biz kim miyiz? Bu sorunuzu ve çok daha fazlasını yazınızın devamında detaylı şekilde cevaplayacağız. İkinci el eşya satmak istiyorum mu diyorsunuz? O halde buyurun yazımıza

İçindekiler

BİZ KİMİZ?

Biz İstanbul genelinde hizmet veren, eşyalarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimize aktif şekilde hizmet veren bir firmayız. Belediyeler gibi bedava alım yapıp eşyalarınızı çöpe atmıyor, aksine fiyat teklifi sunuyor, nakit ödeme ile satın alıyoruz.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Alımını yapabildiğimiz eşya türü çok fazladır. Hepsini buraya sığdırabilmemiz maalesef mümkün değil. O yüzden hem sizi sıkmamak hem de daha akılda kalıcı olması adına bir kaç örnek vererek geçmek istiyoruz.

Beyaz eşya, mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, led televizyon, klima, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, masa sandalye gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Bir de bu sıraladıklarımızın dışında değerli sayılabilecek eşya türleri vardır.

El halısı, klasik mobilya, berjer, plak, saat, Hereke halısı, Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, ahşap mobilya bunlar arasında sayılabilir. Bu tür eşyalar eski eşya olarak adlandırılır ve satacağınız firmayı iyi seçmenizi gerektirir. Çünkü bu eşyalara nasıl fiyat verildiği önemlidir. Ekibimiz size bu tür eşyalar için de en iyi fiyatı verebilecektir.

NASIL SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el eşya satmak için bir kaç fotoğraf çekerek 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp ile göndermeniz yeterlidir. Bu sayede hem hızlı fiyat teklifi alabilir hem de eşyalarınızı satıp satmama konusunda hızlı karar verebilirsiniz.

Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları hemen inceleyecek, alabileceğimiz türden olması halinde fiyat teklifi sunacaktır. Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacak, ücret nakit takdim edilecektir.

EŞYALARIN NAKLİYESİ KİME AİT?

Sizden eşya alırken kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Dolayısıyla siz hiçbir zahmet çekmiyor, herhangi bir şey taşımıyor, ücret ödemiyorsunuz. Ne tür eşya alırsak alalım satacağınız eşya ne kadar fazla olursa olsun hiç sorun değil.

İkinci el eşya nasıl satılır sorusunun cevabını en doğru şekilde vermeye gayret ettik. Bundan sonrası size kalan bir durum. Bizi tercih ederek hem hızlı hem de güven içerisinde satış yapabilirsiniz. Ekibimiz tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.