Evinizi mi yeniliyorsunuz yoksa düğün alışverişine mi çıktınız. İlk alacağınız ve en çok kullanacağınız ürün elbette ki koltuk takımı olacaktır. Koltuk takımı almak için birçok farklı alternatif bulabilir birçok farklı model ve fiyata rastlayabilirsiniz. Sıfır koltuk takımı yanında ikinci el koltuk takımı alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatlı koltuk takımı arıyorsanız 2. el koltuk takımı sizin için çok uygun bir seçenek olacaktır. Bu yazımızda sizlere ikinci el koltuk takımı nereden alınır, ikinci el koltuk takımı nasıl alınır gibi soruların cevabını vereceğiz. Öncelikle nereden ikinci el koltuk takımı alınır bir bakalım.

 

İkinci el koltuk takımı nereden alınır?

İkinci el koltuk takımı almaya karar verdiniz ve nereden alacağınız hakkında araştırma yapıyorsanız bu yazımız size detaylı bilgi verecektir.

Koltuk takımı almak oldukça düşündürücü bir süreçtir. Birçok değişkeni düşünür ve ona göre alacağımız koltuğa karar veririz. Koltuk sağlam malzemeye sahip mi, rahat mı, ergonomik mi, kumaş kalitesi nasıl gibi sorular hep aklımızda olur. Elbette ki fiyat da oldukça önemli bir değişkendir. Uygun fiyatlı ürünler bulmak sıfır ürünler kategorisinde oldukça zor olabilir. Uygun fiyatlı olsun derken kaliteden de ödün vermek istemezseniz ikinci el koltuk takımları iyi bir alternatif olabilir. 2. el koltuk takımı satan yerler genel olarak spotçular olarak bilinir. Fakat genel tabirle ikinci el eşya alan yerler bu tip koltuk takımları bulabileceğiniz yerlerdir.

 

İkinci el koltuk takımı nasıl alınır?

İkinci el koltuk takımı almaya karar verdiniz fakat nelere dikkat edip nasıl alacağınızı bilmiyorsanız size tüm detaylı bilgiyi yazımızın devamında vereceğiz. Öncelikle ikinci el koltuk takımı nasıl alınır sorusuna cevap verelim.

İkinci el koltuk takımı, 2.el eşya saten yerler ve spotçulardan satın alınabilmektedir. Gittiğiniz spotçudan seçtiğiniz ürün için anlaştıktan sonrasında aynı bir mobilyacıdan alışveriş yapar gibi koltuk takımınızı alabilirsiniz. Spotçuların birçoğunda ücretsiz nakliye de mevcuttur. Nakliyeyi dert etmeden istediğiniz koltuk takımına kavuşabilirsiniz.

İkinci el koltuk takımı alırken dikkat etmeniz gereken özellikler ise aşağıdaki gibidir:

  • Temiz olmalı.
  • Döşemelerde yırtık, yıpranma vb. olmamalı.
  • Kaliteli malzeme kullanılmalı.
  • Kullanılan ahşabın kaliteli olması.
  • Markanın bilinmesi.

Yukarıdaki özelliklere sahip olan koltuk takımını gönül rahatlığı ile alabilir ve kullanabilirsiniz.

Eğer siz de ikinci el koltuk takımı nasıl alırım veya nereden alırım diyorsanız, her zaman güvenli satışın ve alımın adresi olan Burak Spot, 2. el eşya satan yerler arasında öncü bir marka olmuştur.  Eğer sizin de ev eşyası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak gibi ikinci el eşya alımı yapan firma veya spotçu arayışınız varsa Anadolu yakası spotçu dendiğinde akla gelen ilk isim olan Burak Spot internet sitesini ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim