İkinci el mobilya fiyatları internet ortamında son zamanların en çok aratılan sorusu haline gelmiştir. Sizlere bu yazımızda 2.el mobilya ve 2.el mobilya fiyatları ile ilgili bilgi vereceğiz.

 

İkinci el mobilya

İkinci el mobilya veya kullanılmış mobilya daha öncesinde başkası tarafından kullanılmış veya kullanılmadan satılmış ürün grubudur. Genel olarak ikinci el mobilya alan yerler tarafından satılan bu ürünler uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Bu ürün grupları birçok kişi tarafından defolu, hasarlı veya kullanılamaz durumda düşünülerek belli bir kesimin uzak durmasına sebep olmaktadır fakat ikinci el veya kullanılmış mobilyalar temiz, hasarsız ve kullanıma hazır bir şekilde satışa sunulmaktadır. İkinci el mobilya alan yerler aldıkları ürünlerde aşağıdaki özelliklere dikkat ettiklerinden ürünler satın alındığı gibi kullanılabilmektedir.

  • Eşya temiz ve yıpranmamış olmalıdır.
  • Eşya çalışır durumda olmalıdır.
  • Eşyanın markası bilinmelidir.
  • Eşyanın satılabilir olması.

Yukarıdaki özellikleri taşıyan ikinci el mobilyalar sıfır ürünlere göre oldukça uygun fiyatlıdır. Eğer evinizi yenilemek veya eksik ev eşyalarınızı tamamlamak niyetindeyseniz ikinci el eşya alan yerlere giderek satışa sundukları ürünleri yerinde görüp, inceleyerek birebir satıcı ile görüşerek satın alabilirsiniz.

 

İkinci el mobilya fiyatları nedir?

İkinci el mobilya fiyatları sıfır mobilyalara göre uygun fiyatlı olmaktadır. İkinci el mobilyalarda fiyat belirtmek şu an için doğru olmamaktadır. Bunun nedeni fiyatların ürünün marka, model, üretim yılı, ne süre ile kullanıldığı gibi kriterlere göre değişiklik göstermesidir. 2.el mobilya fiyatları nedir sorusunda cevap bulmak için mutlaka ikinci el mobilya satan yerler ile görüşmek ve ürünleri yerinde incelemek gerekmektedir.

Yazımızı okuduktan sonra sizler de ikinci el mobilya satan bir yer ile iletişime geçmek istiyorsanız ev eşyası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak gibi birçok ürünün satışını ve alışını yapan Burak Spot ile iletişime geçebilir, ürünlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Küçükyalı’da bulunan mağazamızı ziyaret ederek almak veya satmak istediğiniz ürünler hakkında birebir bizlerle görüşebilirsiniz. İletişim