İkinci El Ofis Mobilyası Alan Yerler

İkinci El Ofis Mobilyası Alan Yerler

Kullanmadığınız, işinize yaramayacak, sizin için fazlalık durumunda olan ne kadar ofis mobilyası varsa bizimle iletişime geçerek nakit satabilirsiniz. İş yerinizi kapatmış, iş değiştirmiş veya taşımış olabilirsiniz ki bu gibi durumlar fazlalık eşyaların ortaya çıkması demektir. O halde ikinci el ofis mobilyası alan yerler için bizi arayabilirsiniz.

Zamanında büyük bedeller ödeyerek satın aldığınız mobilyaları yok pahasına vermek istemeyeceğinizi çok iyi anlıyoruz. Hem iyi fiyat hem kaliteli hizmet almak isteyeceğiniz için bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içinde satış yapabilirsiniz.

Satış işlemini nasıl yapabileceğinizi, nasıl bir sürecin işlediğini, ne tür eşyalar satabileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız. Daha önce pek çok farklı kişiden bu tür eşyaların alımını yaptığımız için neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. O halde vakit kaybetmeden başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL OFİS MOBİLYASI NASIL SATILIR?

0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Böylece hem zaman kazanabilir, hem de sonuç için daha hızlı karar verebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Teklifimizi onaylamanız halinde anlaşma sağlanmış demektir ki ekibimiz istediğiniz gün adresinizden alım yapacaktır. Burada önemli olan kiminle çalıştığınız eşyalarınızı kime sattığınızdır çünkü bu alacağınız hizmet kalitesini doğrudan etkiler.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

İkinci el ofis mobilyası deyince aklınıza ne geliyorsa, modeline, durumuna göre satın alabiliyoruz. İkinci el makam takımı, ağaç masa, sandalye, patron takımı, deri koltuk, bekleme takımları, klasik ofis takımı gibi eşyalar ilk aklımıza gelenlerdir.

Büro mobilyası alırken ikinci el beyaz eşya alımı da yapıyoruz. Pek çok ofis içerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi, küçük ev aleti de bulunmaktadır. Bu tür eşyaları da alabiliyor, en doğru şekilde fiyatlandırıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, size zahmet vermiyoruz. Ne tür ve ne kadar fazla eşya olursa olsun alım yapabiliyor, vaktinizi almıyor, sizi mağdur etmiyoruz. Ödeme noktasında da sizin taleplerinize göre hareket ediyoruz. İster eft, havale ister nakit ödeme ile alıyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

İkinci el ofis mobilyası alan yerler için internette yapacağınız aramada pek çok firmaya rastlayabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz durumunda güvenilir, seviyeli, hızlı hizmet alabilirsiniz. teklif ettiğimiz rakamı nakit alır, gereksiz pazarlıklarla uğraşmazsınız.

İlk gün ne konuştuysak alım yapmaya geldiğimizde de aynı şeyi söyler, fiyat düşürmek için bahaneler üretmeyiz. Eşyalarınızı size zahmet vermeden, hiçbir yere zarar vermeden, kısa sürede satın alırız. Bizi her gün arayabilir, fiyat teklifi veya fikir alabilirsiniz.