İstanbul Eski Eşya Alanlar

İstanbul Eski Eşya Alanlar

Birbirinden kalabalık 39 ilçeye sahip olan, pek çok ülkeden fazla nüfusu barındıran İstanbul, hizmet vermesi çok keyifli bir şehir. Yoğun trafiği bazen bizi zorlasa da müşterilerimizden gelen taleplerin hepsine yetişmeye gayret ediyoruz. İstanbul eski eşya alanlar olarak işimizi nasıl yaptığımızdan, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden, biraz da kendimizden bahsetmek istiyoruz.

Farklı bir iş kolunda faaliyet gösteriyor, işimiz gereği günde belki yüze yakın insanla konuşuyoruz. Hepsi farklı insanlar olsa da satacakları eşyalar farklı olsa da sordukları sorular, öğrenmek istedikleri genelde aynı. Biz de bu soruları cevapları ile bir yazıya döküp sizinle paylaşmak istedik.

Belki sizin de merak edip öğrenmek istediğiniz ancak öğrenemediğiniz bir detayı yakalamışızdır. Soruları ana başlıklara ayırıp sizi sıkmamak adına fazla uzatmadık. Böylece hem keyifli hem akılda kalıcı olabileceğini düşündük. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

EŞYALARINIZI BİZE NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Evinizde bir köşede unutulmuş veya halihazırda kullandığınız ancak artık elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız olabilir. Bunların fotoğraflarını çekerek bize whatsapp yolu ile ulaştırabilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıyor, olumlu olumsuz cevabımızı iletiyoruz.

Eğer alabileceğimiz tarzda, satılabilir eşyalar ise hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz. Teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün İstanbul ilçelerinden hangisinde olursanız olun kapınızdan alım yapıyoruz. Hepsi bu kadar.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

El halısı, klasik mobilya, Hereke halısı, gümüş eşya, obje, saat, avize, heykel, eski plak gibi pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo gibi markaların eşyaları da değerlidir. Burada yazamadığımız pek çok eşyanın da alımını yapabiliyoruz bizi arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

Fiyat teklifi verirken her eşyayı kendi grubu içinde değerlendiriyoruz. El halısı alırken farklı, gümüş eşya alırken farklı, klasik mobilya alırken farklı detaylara dikkat ediyoruz. Bu detayların neler olduğunu tek tek yazıp sizi sıkmak istemiyoruz ancak bunlar uzmanlık gerektiren konular.

Eşyalarınızı doğru değerlendirecek, neye göre fiyat teklifi vereceğini bilmeyen bir firma ile çalışırsanız sonuç hüsran olabilir. İstanbul birbirinden farklı, eski ve antika eşya barındırmaktadır. Siz ne satmak isterseniz isteyin en doğru fiyatı bizden alabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILMAKTADIR?

İstanbul eski eşya alanlar olarak sizden nakliye veya taşıma bedeli talep etmiyor, her alımı kendi imkanlarımızla yapıyoruz. Satacağınız eşya ne kadar büyük veya fazla olursa olsun bizim için hiç fark etmez.

Ödeme ise nakit olarak yapılmakta, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretilmemektedir. Bizi her gün, mesai saatlerimiz içinde arayabilir, fiyat alabilir veya aynı gün nakit satabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.