İstanbul Eski Eşya Alanlar

İstanbul Eski Eşya Alanlar

İstanbul eski eşya alanlar için bizi arayabilir, eşyalarınız için fiyat alabilir, hemen nakit satabilirsiniz. Bunun için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, işe nereden başlayabileceğinizi ve fiyatlandırma aşamalarını biliyor musunuz? Eğer cevabınız hayırsa bir uzmandan bunları öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Hayatımızın her alanında işi ehline bırakmak yapabileceğimiz en doğru harekettir. Nasıl aracınız bozulduğunda iyi bir tamirci arıyorsanız eşyalarınızı satacağınız zaman da iyi bir alıcı bulmanız önemlidir. Firmamız bu konuda son derece deneyimli, tecrübeli bir ekipten oluşmakta, size ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmet verilmektedir.

Daha önce herhangi bir eşyanızı satmamış olsanız bile yazımızı okuduğunuz zaman nasıl bir süreçten geçildiğini en iyi şekilde anlayacaksınız. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen soru cevap şeklinde ilerleyelim. Böylece daha anlaşılır ve akılda kalıcı bir yazı olur.

İçindekiler

İstanbul İkinci El Eşya Satış Süreci Nasıl Başlar?

Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ilçelerinin hangisinde olursanız olun kapınıza kadar hizmet veriyor, nakliye bedeli istemeden alım yapıyoruz. Yapmanızı rica ettiğimiz tek şey ise eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp yolu ile bize göndermenizdir.

0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp ile gelen fotoğraflar hemen incelenecek size mümkün olan en yüksek fiyat teklif edilecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Alım yaparken gerekli olan nakliye ve taşıma işlemleri ekibimiz tarafından yapılacak, size zahmet verilmeyecektir.

Bize Ne Tür Eski Eşya Satabilirsiniz?

Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için farklı türden pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, çatı katınızda bulunan eşyalarınızı bekletmek yerine bir kaç fotoğraflar nakite çevirebilirsiniz.

Beyaz eşya, klima, koltuk takımı, ofis mobilyası, televizyon, klasik mobilya, el halısı, gümüş, plak, televizyon, deri koltuk örnek olarak sayılabilir. Örneklere dikkat ederseniz birbirinden farklı eşya türlerini göreceksiniz. Eşyalarınız ne kadar farklı olursa olsun alım yapabilecek, fiyat teklifi verebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İstanbul eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde güven içinde satış yapabilir, zamanında, saatinde satış yapabilirsiniz.
  • Nakliye, taşıma dahil hiçbir ücret ödemez, zahmet çekmeden satış yaparsınız.
  • Ekibimizin tecrübesi ve hızlı çalışması sayesinde zaman kaybınız olmaz. Son derece saygılı ve seviyeli bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.
  • Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir, aldığımız eşyaların fotoğraflarını görebilirsiniz.