Maltepe Eski Eşya Alanlar

İstanbul Maltepe Eski Eşya Alanlar

İstanbul Maltepe eski eşya alanlar için bizi arayabilir, eşyalarınızı zamanında ve değerinde nakit satabilirsiniz. Ekibimiz Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir. Peki bu hizmeti nasıl veriyoruz, bunu öğrenmek ister misiniz?

Belki şimdi belki ilerleyen zamanlarda eşyalarınızın tamamını veya bir kaçını satmak istediğinizde kimi arayacaksınız? İnsanların pek çoğu en yüksek fiyatı vereni tercih etse de aslında güven unsuru da göz ardı edilmemelidir. Çünkü bazı art niyetli kişiler size eşyalarınızın değerinin üzerinde fiyat teklifi verip iş satın alma noktasına geldiğinde bahaneler üretip fiyatı düşürecektir.

Firmamız size asla böyle bir yaklaşımda bulunmayacak, eşyalarınızı değerinde satın alacak, teklif ettiği rakamı değiştirmeyecektir. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan detaylara geçelim. Daha iyi anlaşılması ve sizi sıkmaması için ana başlıklar halinde soru cevap şeklinde ilerleyelim.

İçindekiler

Maltepe Eski Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Eşyanızın değeri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz gibi hiçbir fikriniz de olmayabilir. Böyle durumlarda işi ehline, uzmanına bırakmak en doğru karar olacaktır. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzu arayarak bizi adresinize davet ederek ürünleri yerinde görmemizi isteyebilirsiniz.

Ya da aynı telefon numaramızın whatsapp hattına eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Bu metotla hem zaman kazanabilir hem de bizi hızlandırarak daha çabuk karar vermenizi sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarımız gerek fotoğraf gerekse yerinde görerek size fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Maltepe ilçesinden eski eşya alımı yapılacaktır.

Ne Tür Eski Eşya Satabilirsiniz?

El halısı, klasik mobilya, Hereke halısı, saat, gümüş eşya, plak, deri koltuk, Metebronz, Mudo, Kervan Mobilya, bahü gibi eşyalarınızı alıyoruz. Aslında alabildiklerimiz burada sayılanlardan çok daha fazla ama hepsini yazmamız mümkün değil.

Bize fotoğraf göndermemiz bu yüzden önemlidir çünkü anında inceleme yaparak alım yapıp yapamayacağımızı söyleyebiliriz. Örneğin deri berjer, aksesuar, chester deri koltuk gibi eşyalar değerlidir ve mutlaka işini bilen kişiler tarafından fiyatlandırılmalıdır.

Maltepe Eski Eşya Alımında Fiyat Neye Göre Verilir?

Her eşyanın kendi türüne göre değerlendirme yapılır. Örneğin gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına ve ağırlığına bakarak fiyat teklifi veririz. El halısı alacağımız zaman da desenlerine, renklerine ve hangi yöreye ait olduğuna bakarız.

İstanbul Maltepe eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyat teklifini alabilirsiniz. Arkadaşlarımız uzman ve profesyonel olduğu için nasıl fiyat vereceğini çok iyi bilmektedir. Bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de tam olarak budur. Değerinde fiyat teklifi almak, sorun yaşamadan, nakliye bedeli ödemeden satış yapmak için arayabilir bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.