İstanbul’da 2. el mobilyalarımı satabileceğim yerler arıyorum fakat bulamıyorum ya da ikinci el mobilya nerede satılır, 2.el mobilyalarımı nereye satabilirim gibi soruların cevabını merak ediyorsanız Burak Spot olarak sizi bu konularda aydınlatmak isteriz.

İstanbul ikinci el mobilya alan yer arıyorsanız eğer, her türlü ikinci el mobilyanızı değerine satabileceğiniz bir yer var; Burak Spot. Eğer çok iyi fiyatlarla ikinci el mobilyalarınızı satmak istiyorsanız, hemen bize Whatsapp hattımızdan mobilyalarınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz. (0 552 703 41 41) Böylece sizinle derhal iletişime geçebilir ve mobilyalarınızı değerinden, sizi yormadan ve ücretsiz nakliye ile kapınızdan alabiliriz.

İkinci el mobilya alan yerler için bizi tercih ederek kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde, yazlığınızda kullanmakta olduğunuz veya artık sizin için fazlalık hale gelmiş mobilyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Yazımızın devamında size nasıl satış yapabileceğinizi ve nasıl bir süreçten geçeceğinizi kısaca anlatacağız.

Mobilyalar çok değişik sebeplerden ötürü satılmak istenebilir. Yeni bir eve geçmek, yeni mobilyalar almaya karar vermek, yeni ev döşemek gibi sebepleri bunlar arasında sayabiliriz. Ancak hala kullanılabilir durumda olan mobilyalarınızı atmak bir çözüm değildir. Size maddi anlamda katkıda bulunacak şekilde bunları elden çıkarabilirsiniz.

Eskiyen mobilyaları yenileriyle değiştirmek gerekebilir. Bazen kirlenmeden dolayı bazen de işlevini kaybetmesinden dolayı eskiyen mobilyalardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde ofiste kullanılan mobilyaların da değiştirilmesi gerekebilir. İşte, böyle durumlarda İstanbul’da eski mobilya alan yer aradığınızda Burak Spot olarak tüm mobilyalarınızı alabilir ve sizleri bu yükten kurtarabiliriz.

İçindekiler

Eski mobilyalarımı neden satıyorum?

Eski mobilyaların bir depoda çürümeye bırakılması, çöpe atılması veya birilerine verilmeye çalışılması her açıdan zahmet ve külfettir. Bu eşyaların taşınması oldukça yorucu olduğu gibi sizin zamanınızdan da çalacaktır. Bu kadar zahmetin karşılığında ise hiçbir geri dönüşü olmayacaktır. Oysa Burak Spot’ta hem eskiyen mobilyalarınızdan kurtulur hem de karşılığında maddi kazanç elde etmiş olursunuz.

İkinci el mobilya nasıl satılır?

Evinizde ve iş yerlerinizdeki kullanmadığınız mobilyaların birkaç farklı açıyla fotoğraflarını çekip bize whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz mobilyalarınız üzerinde gerekli çalışmaları yapıldıktan sonra eşyanın durumuna, kullanım şekline ve işlevselliğine göre bir fiyat belirleyip en kısa sürede size iletecektir.

Bu fiyat belirleme oldukça hassas şekilde yapılır ve hiç yanılma payı olmadan eşyanın tam değeri tespit edilir. Eşyanıza biçilen fiyatı kabul etmeniz halinde en kısa sürede eşyalarınız istediğiniz adresten, ücretsiz olarak teslim alınır. Bu süreçte Burak Spot sizi hiç yormaz, sizin sadece onay vermeniz yeterli geri kalan her şeyi biz hallediyoruz.

Burak Spot için önemli olan tek şey mobilyalarınızın temiz, sağlam, satılabilir durumda olmasıdır.

İstanbul’un neresinde olursanız olun!

Hiçbir şekilde ilçe kısıtlaması olmadan İstanbul’un her köşesinden tüm eski mobilyalarınızı alıyoruz. Koltuk takımı, yatak odası takımı, baza yatak, masa-sandalye, orta sehpa, vitrin ve diğerleri her türlü mobilyalarınız için bize başvurabilirsiniz. Mobilyalarınızı ister grup halinde isterseniz tek tek satabilirsiniz.

Size sunduğumuz her açıdan kaliteli ve avantajlı hizmet ile eski mobilyalarınızı değerlendireceğiniz gibi diğer tüm ev ve iş yeri eşyalarınızı da Burak spot da değerlendirebilirsiniz. İşlevini kaybetmemiş, hurdaya çıkmamış, satılabilir durumdaki eşyalarınızı bize satabilirsiniz.

Sadece ev mobilyası mı?

Burak Spot olarak satın aldığımız mobilyalar arasında sadece evlerde kullanılan mobilyalar yer almıyor. Ofislerde kullanılan mobilyalarınızı ve eşyalarınızı da satın alıyoruz. Elbette fiyat teklifinde bulunmadan önce bu eşyalarınızın da Burak spotun fiyat belirleme ve değerlendirme sürecinden geçmesi gerekiyor. Kısacası her tür mobilyanızı satmak için bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimizden değerlendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Ne tür ikinci el mobilya satabilirsiniz?

Oturma odası takımı, salon takımı, ofis mobilyası, cafe & restoran mobilyası, koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, baza, genç (çocuk) odası, dolap, gardırop, masa, sandalye, yönetici koltuğu, yönetici masası gibi eski mobilyalarınızı ve daha yüzlercesini satın alıyoruz. Yeter ki mobilyalar satılabilir durumda olsun; kırık, yırtık, yanık, vb. deformeler bulunmasın.

İkinci el mobilya alanlar olarak her gün iş başındayız. Yukarıda saydıklarımız aklımıza ilk gelen mobilya örnekleri. Bunların dışında elinizde olan kullanılmış her tür mobilyayı değerlendirmek için bize ulaşabilirsiniz.