Kadıköy eski eşya alanlar

Kadıköy eski eşya alalnar

Kadıköy bölgesinden satmak istediğiniz tüm eski eşya ve klasik eşya için alım yapabiliyoruz. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, oymalı mobilya, hat yazısı, tablo, plak, tuğra gibi eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Yazımızı sizlerle paylaşmamızdaki amaç Kadıköy eski eşya alanlar ile ilgili detaylı bilgi vermektir.

Müşterilerimizden en çok duyduğumuz sorulardan oluşan ana başlıklar hazırladık. Bu sorulara en ince ayrıntısına kadar cevap vereceğiz. Böylece siz de işin püf noktalarını öğrenmiş olacaksınız. Amacımız müşterilerimizin bizi tercih etmelerini ve eski eşya satarken bilinçli hareket etmelerini sağlamaktır. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Eski eşya, ömrü 50-60 yılın üzerindeki kıymetli eşyalardır. Antika eşya ile karıştırılsa da antika gibi benzerine az bulunan eşyalar değildir. bu tür eşyalara ilerleyen satırlarda örnekler vereceğimiz zaman daha iyi anlayacaksınız.

Kadıköy, eski eşya bakımından son derece yoğun talep aldığımız bir bölgedir. Bu yüzden haftanın 7 günü buraya aktif hizmet vermekteyiz. Bizi arayarak ne tür eşya satmak istediğinizi bildirirseniz arkadaşlarımız kısa süre içinde adresinize gelerek inceleme yapacaktır.

Bazı müşterilerimiz whatsapp veya email ile fotoğraf göndererek ürünleri hakkında ön bilgi almamıza, fikir edinmemize yardımcı olmaktadır. Bu sayede hem siz hem de biz önemli bir zaman kazanmış oluruz. Ancak eski eşya fotoğrafı gönderemeyecek durumda iseniz de sorun değil.

Arkadaşlarımız eşyalarınızı görüp fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra Kadıköy ilçesindeki adresinize gelecek, nakit ödemesini yaparak ürünlerinizi satın alacaktır.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kadıköy eski eşya alanlar olarak işimizi büyük bir titizlikle yapıyor, en doğru fiyatı veriyoruz. Dediğimiz gibi antika olmasa da eski eşya hala değerini koruyan bir üründür. Bu yüzden fiyatlandırma yapmak için tecrübe, deneyim gerekir.

Biz her eşyanızı farklı kriterlere göre değerlendiriyoruz. El halısı alırken yöresine, renk ve desenlerine göre alıyoruz. Gümüş alırken ise ayar numarasına, ağırlığına, eşyanın türüne bakıyoruz.

Nakliye ve Ödeme

Kadıköy eski eşya alımı için kendi aracımız ve elemanlarımızı kullanıyor, sizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Feneryolu, Sahrayıcedit, Fenerbahçe, Suadiye, Caddebostan, Erenköy gibi yoğun ilçeleri de dahil olmak üzere nerede olursanız olun adresinizden alım yapıyoruz.

Ödeme konusunda da müşterilerimizi mağdur etmiyor, anında nakit ödüyoruz. Bizi hemen arayabilir, eski eşya için fiyat teklifi alabilirsiniz.