Kadıköy eski eşya alanlar

Kadıköy eski eşya alanlar

Anadolu Yakasında en fazla hizmet verdiğimiz yerlerden biri olan Kadıköy ilçesi bizim için çok önemlidir. Çünkü Fenerbahçe, Caddebostan, Suadiye, Erenköy, Şaşkınbakkal, Feneryolu gibi pek çok kalabalık semtleri bulunur. Bu köklü semtlerden eski eşya alımı yapma ihtimalimiz çok yüksektir. Biz de bu güzel ilçemize gereken hassasiyeti gösteriyor, mümkün olan en hızlı hizmeti veriyoruz.

Peki ne yapıyoruz? Nasıl hizmet veriyoruz? Neler alıyoruz? Uzun yıllardır eski eşya alımı için tüm İstanbul’a hizmet verdiğimiz için neler öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Size tüm detayları anlatacağımız bir yazı hazırladık. Umarız sizin için faydalı bilgiler verebiliriz.

İçindekiler

Eski Eşya Satmak İçin Ne Yapmalı?

Öncelikle şunu belirtelim ki eski eşya demek antika eşya demek değildir. Sahip olduğunuz eşya antika olabilir, bundan haberiniz de olmayabilir. Çünkü böyle durumlarla çok karşılaşıyoruz. Bazı müşterilerimiz eşyalarının değeri hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığı için çok değerli eşyalarını, olmayacak fiyatlara satmaktadır. Böyle şeylerle karşılaşmamanız  için Kadıköy eski eşya alanlar tercihinizi bizden yana kullanmanızı istiyoruz.

Ekibimiz size en iyi fiyatı verecek, eşyalarınızın değerini teklif edecektir. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, varaklı mobilya, deri koltuk, hat yazısı, işlemeli bez, bahü, tırnak ayna gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizi Kadıköy ilçesindeki adresinize davet etmek ve eşyalarınızı göstermektir.

Arkadaşlarımız çok kısa sürede adresinize gelecek, eşyalarınızı inceleyip fiyat teklifimizi sunacaktır. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra size ödemesi yapılarak satın alınır. Süreç tamamen bundan ibarettir.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Eski eşya alımı yaparken eşyanın türü ne ise ona göre fiyat teklifi veriyoruz. Her eşya için farklı detaylara dikkat ediyoruz. Mesela el halısı satmak istiyorum diyerek bizi arayan bir müşterimizin halısının desenlerine, yöresine, temizliğine bakıyoruz.

Her el halısı değerlidir diyemeyiz. Hereke halısı, İpek halı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı gibi halılar değerlidir. Gümüş alanlar için ise ürünün ayar numarası ve ağırlığı önemlidir. Bunlara bakarak fiyat verilir. Örnekler çoğaltılabilir. Burada önemli olan bizi tercih etmeniz ve eşyalarınızı satarken en doğru fiyatı almak istemenizdir.

Nakliye ve Ödeme

Eşyalarınızın ödemesi nakit olarak, ürün alımında yapılır. İleri tarihli bir satış yapılacaksa kapora verilir, kalanı ürün alımında yine nakit yapılır. Nakliye konusunda da müşterilerimizden ücret almıyor, tüm işlemleri biz hallediyoruz.

Bizi Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.