Kadıköy Eskici

Kadıköy Eskici

Eşyalarınızı her semtten satın alan firmamız Kadıköy ilçesi için de kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Eski eşya olarak tabir ettiğimiz 50 yılın üzerinde geçmişi olan, malzemesi ve işçiliği kaliteli eşyaları satın alıyoruz. Kadıköy eskici için bizi tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızla ne tür eşyalar aldığımızı, fiyatı nasıl belirlediğimizi, nakliye ve ödeme koşullarımızı anlatmak istiyoruz. Amacımız eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Böylece eşyalarınızı değerinde, zamanında, zahmetsiz şekilde satabilirsiniz.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Değerli olduğunu düşündüğünüz, ancak emin olamadığınız veya kıymetini bildiğiniz eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz ne tür eşya satmak istediğinizi, eşyanın kaç senedir sizde olduğunu, son durumunu öğrenmek isteyecektir. Vereceğiniz bilgilere göre eşyanızı alıp alamayacağımızı söyleyebiliriz.

Veya whatsapp ya da email yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Bu daha kısa ve kolay bir yoldur. Eşyalar bizim alabileceğimiz türden ise Kadıköy ilçesindeki adresinize geliyor, yerinde inceleyip fiyat teklifi sunuyoruz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün ve saatte Kadıköy ilçesindeki adresinizden alım yapıyoruz. İşlem bu kadar basit halledilmekte ve kısa sürmektedir. Ancak bunun ilk şartı Kadıköy eskici ihtiyacınız için bizi tercih etmenizdir.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

Eşyalarınızın türü bizim için çok önemlidir. Ürünün çok eski olması, çok değerli olduğu anlamına gelmez. Bunun değerlendirmesini tecrübe sahibi, işini iyi yapan bir esnaf yapabilir. Bizi tercih etmenizi de bu yüzden istiyoruz.

El halısı, klasik mobilya, eski obje, gümüş eşya, Hereke halısı, oymalı mobilya, madalyon, tablo, plak gibi pek çok eşyanızı satın alabiliriz. Dediğimiz gibi önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir eşyalar olmasıdır. Satacağınız eşya bizi saydıklarımızın dışında da olabilir.

Örneğin Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept, İsmet Mobilya, deri koltuk gibi markaların eşyalarınızı da alıyoruz. Bunlar ağır, gösterişli eşyalardır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kadıköy eski eşya alanlar olarak sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Kendi nakliye aracımız ve elemanlarımızla alım yapıyoruz. Bu sayede size zahmet vermeden, sorun yaşatmadan alım yapıyoruz.

Ekibimiz Kadıköy ilçesinin her semtine anında, hızlı şekilde hizmet veriyor. Bizi haftanın 7 günü hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.