Kadıköy Ethem Efendi Eski Eşya Alanlar

Kadıköy Ethem Efendi Eski Eşya Alanlar

Eski veya klasik eşya satmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı çok kısa süre içinde değerinde satabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapabileceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa sizi yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz. Kadıköy Ethem Efendi eski eşya alanlar olarak işimizin tüm sürecini sizinle paylaşacağız.

İnternette şöyle bir gezindiğinizde bu işi yapan pek çok firmaya rastlayacaksınız. Biz de dahil olmak üzere herkes bu işi en iyi kendisinin yaptığını iddia eder. Biz bunu ispatlamak neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlatmak istedik.

Daha önce yüzlerce farklı insandan binlerce farklı türden eski eşya alımı yaptık. Dolayısıyla bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi ve neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz soru cevap şeklinde ilerleyeceğimiz yazımıza geçelim.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Ethem Efendi semtinden eski eşya satmak istediğinizde bizimle iletişime geçip 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Fotoğraf istememizin sebebi süreci iki taraf adına da hızlandırmak içindir. Çünkü malum İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmek saatler sürmektedir.

Gönderdiğiniz fotoğraflar kısa süre içinde incelenecek, size olumlu veya olumsuz cevap verilecektir. Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ise hemen fiyat teklifimizi iletiyor, belirleyeceğiniz tarihte alım yapıyoruz.

BİZE NE TÜR ESKİ EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya ilk bakışta antika eşya gibi bir görünüm arz etse de bu ayrımı iyi yapmak yapmak gerekir. Bazı müşterilerimiz klasik eşya konumundaki eşyaları için antika kadar büyük beklenti içine girmektedir. Ekibimiz ne ederinden fazla ne de az teklif vermemekte, değerinde alım yapmaktadır.

El halısı, gümüş eşya, saat, heykel, plak, bahü, Rolex, tablo, eski aksesuar, deri koltuk, avize gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Bunlar sadece örnek olarak saydıklarımızdır ki elbette bunların dışındaki pek çok eşyayı da alıyoruz.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların ürünlerini de hemen satın alıyoruz. Bu markaların yemek odası, koltuk takımı, aksesuar, tablo, deri gibi eşyaları değerlidir. Bunlar için de en iyi fiyatı teklif edebiliriz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Kadıköy Ethem Efendi veya bir başka bölgeden alım yapacağımız zaman öncelikle temiz, sağlam eşyalar almaya gayret ederiz. Çok yıpranmış, satamayacağımız durumda olan ürünleri alamıyoruz maalesef.

Örneğin plak alacağımız zaman 45 lik mi 33 lük mü buna dikkat ederiz. Üzerinde çizik olup olmadığına, sorunsuz ses verip vermediğine bakarız. Gümüş alımında ayar numarasına el halısı alırken de hangi yöreye ait olduğuna bakarız. Yani her eşyanın kendi türüne göre fiyatlandırma kriteri vardır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kadıköy Ethem Efendi eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde eşyalarınızı sorunsuz şekilde satabilirsiniz. Hem nakliye ücreti ödemez hem zahmet çekmez hem de güven içinde bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Ödeme ise nakit yapılacağı gibi isteğiniz doğrultusunda eft veya havale ile de yapılabilir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Kadıköy ilçesinin her yerinden eski eşya satabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.