Kadıköy İkinci El Televizyon Alanlar

Kadıköy İkinci El Televizyon Alanlar

Kadıköy ikinci el televizyon alanlar için bizi tercih edebilir, zahmetsiz ve yüksek fiyattan televizyonunuzu satabilirsiniz. Televizyon evimizin olmazsa olmaz beyaz eşyalarının başında geliyor. Zamanla eskiyebilir ve yeni çıkan teknolojiye uygun bir televizyon ile değiştirmek isteyebilirsiniz.

Yıllardır bu işi yapıyor müşterilerimizden yüksek fiyattan hızlı bir şekilde alım yapabiliyoruz. Bu yazımızda size ufak püf noktaları vererek mağdur olmamanızı ve yüksek fiyattan televizyonunuzu satmanızın yollarını anlatmak istiyoruz. Haydi hemen başlayalım.

İçindekiler

Kadıköy İkinci El Televizyon Nasıl Satılır ?

Yapmanız gereken çok basit. Bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayarak televizyonunuzun kodunu, marka ve modelini söylemeniz yeterli. Bunun yanı sıra spot yani sıfır mı 2. el mi olduğunun bilgisini de verirseniz en kısa sürede size fiyat teklifimizi sunabiliriz. Teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte adresinizden nakit ödeme yaparak ürünü satın alabiliriz.

İkinci El Televizyon Fiyatı Neye Göre Belirlenir ? 

Televizyon diğer beyaz eşyalara göre daha hassas ve daha pahalı ürünler olduğu için alım yaparken belli kriterlere dikkat etmek zorundayız. Bu kriterler aynı zamanda cihazınızın fiyatını belirleyen unsurlardır.

Çalışıyor Olması: Çalışmayan bir ürünü almamız maalesef mümkün değil. Ekranda çizgi, ölü piksel, kararma gibi kusurlar tamir maliyeti yüksek hasarlardır.

Marka: Samsung, LG, Philips gibi ünlü markaların televizyonları daha yeni teknoloji kullandığı için yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Özellikler: LED, Smart, 4K, dahili uydu gibi özelliklere sahip televizyonlarınızı daha yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Boyut: Genel olarak büyük ekranda televizyon izlemeyi sevdiğimiz için 50 inç, 55 inç, 60 inç ve 65 inç ekran televizyonlarınızı daha yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Aparatların eksiksiz olması:  Televizyonun ayağı ve kumandasının da olması önemli. Bu aparatlar pahalı olduğu için fiyatı etkiler.

Ödeme Nasıl Yapılır ? 

Kadıköy ikinci el televizyon alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde televizyonunuzu adresinizden istediğiniz gün ve saatte nakit ödeme yaparak alabiliriz. Arzu ederseniz ödemenizi havale veya eft yoluyla da yapabiliriz. Türlü türlü bahaneler üretilerek ve tekrar tekrar pazarlık yapılarak fiyatı düşürmeye çalışmayız. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Firma olarak sadece ikinci el değil sıfır yani spot televizyon alımı da yapıyoruz. Bizi haftanın her günü 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.