Kalamış Eski Eşya Alanlar

Kalamış Eski Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesinin en nezih semtlerinden olan Kalamış, eşya satış talebi aldığımızda hemen hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Köklü ve önemli bir geçmişe sahip olması sebebiyle bu bölgeden ne tür eşyalar satılacağını kestirmek zordur. Ancak siz ne satmak isterseniz isteyin Kalamış eski eşya alanlar olarak size en hızlı hizmeti verebiliriz.

Elden çıkarmayı düşündüğünüz eşyaların türüne, durumuna göre değerlendirme yapıyor, fiyat teklifimizi hemen sunuyoruz. Peki süreç nasıl işliyor, bize nasıl satış yapabilir, nereden başlayabilirsiniz? Merak etmeyin hepsini  en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.

Bunu neden yaptığımızı merak ediyor olabilirsiniz. Biz yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için insanların bizden nasıl bir hizmet beklediğini, nelerden çekindiklerini çok iyi biliyoruz. Biz de aklınızda soru işareti kalmaması ve bize güvenmeniz için her şeyi sizinle paylaşmak istedik. İsterseniz söz daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

İçindekiler

MÜŞTERİLERİMİZİN EN ÇOK YAPTIĞI HATA?

Eski eşya satmak için bize danışan müşterilerimizin en çok yaptığı hata sadece fiyat odaklı düşünmeleridir. Elbette eşyalarınızı yüksek fiyattan satmayı istemek en doğal hakkınız. Ancak bir de işin güven boyutu var.

Size eşyanızın değerinin çok üzerinde fiyat veren kişilere itibar etmeyin. Bu fiyat nasıl olsa iş alma aşamasına geldiğinde pazarlık yapar fiyatı düşürürüm mantığında verilmiş bir fiyattır. İşini iyi bilen, size yaklaşımı seviyeli, internet sitesi ve referansları iyi olan bir firmayı tercih ederseniz en doğru fiyatı alabilirsiniz.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Kalamış semtinden eski eşya satış taleplerine mümkün olduğu kadar hızlı cevap versek de hepsi için adreslere gitmemiz mümkün değil. Hele hele Kadıköy trafiğini düşünürseniz bize hak vereceğinizi düşünüyoruz. Bu yüzden ilk etapta bize fotoğraf göndermenizi rica ediyoruz.

0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını hızlı şekilde yollayabilir, ön bilgi almamıza yardımcı olabilirsiniz. Hem zaman kaybetmemiş hem de hızlı şekilde fiyat teklifi almış olursunuz.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

El halısı, klasik mobilya, saat, plak, gümüş, Metebronz, deri koltuk, eski obje, aksesuar, Fatih Kıral, Mudo Concept gibi ürünleri en başta sayabiliriz. Kalamış bu tür eşyaların sürekli alımını yaptığımız bir bölgedir. Burada doğmuş büyümüş, köklü aileler ikamet ettiği için buradan hala eski eşya alımı yapılabilir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kalamış eski eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi nakliye aracımızla alıyoruz. Ekibimiz çok kısa sürede eşyalarınız ne olursa olsun alım yapabilmektedir. Üstelik verdiğimiz tüm hizmetler ücretsizdir. Ödeme ise nakit olarak yapılırken isterseniz eft veya havale de yapabiliriz. Firmamız haftanın 7 günü hizmetinizdedir.