Kalamış eski eşya alanlar

Kalamış eski eşya alanlar

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, tablo, hat yazısı, tuğra, madalyon, plak, saat, kitap, aslan ayak mobilya, oymalı mobilya, Fatih Kıral, Metebronz, avize, heykel gibi eşyalarınızı ve çok daha fazlasını satın alıyoruz. Kalamış eski eşya alanlar olarak sizlere en yüksek fiyatı veriyor, eşyalarınızı yerinde inceliyoruz.

Yukarıda çeşitlerini saydığımız eşyaların çoğu antika eşya statüsüne girmez ancak hala değeri olan eşyalardır. Bu yüzden bu tarz ürünlerinizi satacağınız zaman mutlaka işi bilen, tecrübeli kişilere danışmalısınız.

Ekibimiz tüm İstanbul geneline hizmet vermekte, eşyalarınızı Kalamış semtindeki adresinize gelerek yerinde inceleyip fiyatlandırmaktadır. Sizi nasıl bir sürecin beklediğini, ne yapmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı şekilde maddeler halinde anlatacağız. İsterseniz söz fazla uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

  • Öncelikle ne satacağınıza, hangi ürünü vermek istediğinize tam olarak karar vermelisiniz.
  • Daha sonra iletişim numaralarımızdan bizi arayarak eşyalarınızın türünü, durumunu bildirebilirsiniz. Örneğin el halısı satmak istiyorum diyerek halınızın durumunu, temiz mi, sağlam mı bunları söyleyebilirsiniz. Halının hangi yöreye ait olduğunu bilmeseniz de olur. Onu bilmek bizim işimiz.
  • Arkadaşlarımız verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizden randevu alacak ve Kalamış semtine, ürünün olduğu adrese gelip yerinde inceleyecektir.
  • Daha sonra fiyatlandırma aşamasına geçilecek ve size mümkün olan en yüksek fiyat teklifi sunulacaktır.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz zaman veya anında nakit ödemesi yapılacak ve ürün teslim alınacaktır.
  • Süreç bu kadar kısa ve hızlı işler. Ancak başta da bahsettiğimiz gibi Kalamış eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi rica ederiz. Çünkü arkadaşlarımız uzun yıllardır eski eşya sektörüne hizmet vermekte, her yerden alım yapabilmektedir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Eski eşya alanlar için önemli olan satılabilir ürünler almaktır. Çok yıpranmış, artık kimsenin sahip olmak istemeyeceği, ömrünü tamamlamış ürünleri almamız maalesef mümkün değildir. Bir örnekle açıklayalım.

Metebronz mobilya satın alacağımız zaman döşemelerine, bronz kısımlarının tam olmasına, temiz ve sağlam olup olmadığına bakarız. Elbetteki sıfır eşya almıyoruz, bazı kusurları olabilir. Ancak çok hırpalanmış, belirli zedelenmelerin olduğu ürün de fiyat ona göre verilir.

Gümüş eşya alacağımız zaman ise ayar numarasına bakar, tartıp daha sonra size fiyat veririz. Çünkü müşterilerimize en doğru ve yükse fiyatı verebilmenin yolu budur.

Nakliye ve Ödeme

Kadıköy ilçesinin her semtine, sokağına hizmet veriyor, müşterilerimizden kesinlikle en ufak bir hizmet bedeli istemiyoruz. Nakliye de bu hizmete dahildir. Arkadaşlarımız sizden ürün aldığı zaman nakit ödemesini yapıyor, talep etmeniz halinde eft veya havale yoluyla da ödeme yapabiliyor.

Bizi sadece Kalamış için değil İstanbul’un her semtinden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.