Anadolu Yakası hatta İstanbul sınırları içinde eski eşya bakımından en çok hizmet verdiğimiz ilçelerden biri Üsküdar bölgesidir desek yanlış bir şey söylemiş olmayız. El halısı, klasik mobilya, plak, tablo, heykel, gümüş eşya, oymalı mobilya, aslan ayak mobilya, saat, pikap, avize, kitap, bahü, Hereke halısı gibi değerli eşyalarınızı adresinizden alıyoruz. Nasıl mı?

Yazımızın amacı tam da budur. Kandilli eski eşya alanlar olarak kendimizi anlatmak, nasıl hizmet verdiğimizden bahsetmek istiyoruz. Amacımız müşterilerimizin eski eşya konusunda bilinçlenmesini, bizi yakından tanımasını sağlamaktır. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Pek çok müşterimiz antika eşya ile karıştırsa da eski eşya, antika kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan, farklı ürünlerdir. Benzerine pek çok yerde rastlanabildiği için antika gibi fiyatlandırılmaz.

Sizin de bu türden eşyalarınız varsa bizi arayarak bilgi verebilir, Kandilli semtindeki adresinize davet ederek yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Ürünü yerinde görerek inceliyor, fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapıyoruz. Bu süreçte kesinlikle nakliye, taşıma gibi işlemler için ücret ödemiyorsunuz. Verdiğimiz tüm hizmetler ücretsizdir.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kandilli eski eşya alanlar için önemli olan size doğru fiyat vermektir. Bu yüzden her eşya grubu kendi türüne göre değerlendirilir. Mesela el halısı satmak için bizimle iletişme geçen müşterimizin halısının desenlerine, modeline, renklerine ve dokumasına bakarak fiyat veririz.

Gümüş eşya alacağımız zaman ise ayar numarasına ve ağırlığına bakarız. Her gümüş eşya 800, 900 veya 925 olmak üzere 3 ayar numarası taşır. Objenin kenarında köşesinde bu yazar. En değerli olanı 925 ayar olandır. Dolayısıyla sizden alım yaparken tek tek ayırıp tartar ondan sonra satın alırız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eski eşya alanlar Kandilli olsun veya bir başka semt olsun size en doğru fiyatı vermeye gayret eder. Çünkü kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetiniz de önemlidir. Profesyonel, işinin ehli, tecrübeli kişilerle çalışıyor, hızlı hizmet veriyoruz.

Bizi haftanın 7 günü hiç tereddüt etmeden arayabilir, merak ettiğiniz detayları sorabilir, fiyat alabilir veya eski eşya satabilirsiniz.