Kavacık eski eşya alanlar

Kavacık eski eşya alanlar

Pek çok müşterimizden eşya alırken depoların, garajların, evlerin, çatı katlarının eşyalarla dolu olduğunu görüyoruz. Kimi değerli, kimi değersiz olan eşyalar içinden bazıları antika eşya da çıkabiliyor. Sizinde bu şekilde bekleyen, elden çıkarılması gereken eşyalarınız varsa Kavacık eski eşya alanlar için bizi arayabilirsiniz.

Satmak istediğiniz eşyanın türüne ve durumuna göre fiyatlandırma yapıyor, en kısa sürede adresinizden nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. Peki bu işlemi nasıl yapıyoruz? Süreç nasıl başlayıp nasıl ilerliyor? Yazımızı sizlerle paylaşmanın amacı da bu. Merak ettiğinizi bildiğimiz detayları sizlere tek tek anlatacağız.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Eski eşya, antika değildir. Kıymetli olsa da benzerine hatta aynısına pek çok yerde rastlayabilirsiniz. El halısı, klasik mobilya, eski saat, gümüş eşya, eski obje, el yazması kitap, Osmanlıca eserler, oymalı mobilya, varaklı takım, plak, tablo gibi eşyalar bu sınıfa girer.

Bu tarz ürün satmak isterseniz de bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız Kavacık semtindeki adresinize gelerek ürünleri yerinde görüp fiyat verecektir. Fiyatta anlaşma sağlanmasıyla beraber ekibimiz istediğiniz zaman alım yapacaktır.

Süreç bu kadar basittir. Kavacık eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda bu kadar hızlı ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Eski eşya fiyatlandırması eşyanızın türüne ve durumuna göre yapılır. Bir örnekle açıklama yapalım ki daha anlaşılır olsun. El halısı satmak istiyorsanız yöresine, renklerine, desenlerine, deforme olup olmadığına bakarız. Gümüş eşya satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimize ise ürünün ağırlığına ve ayar numarasına bakarak fiyat veririz.

Fiyatlandırma yapmak için eski eşya ile ilgili tecrübe sahibi olmak, ürünlerin piyasa değerini bilmek gerekir. Bize bu konuda güvenebilirsiniz. Ekibimiz son derece deneyimli ve işinin ehli arkadaşlardan oluşmaktadır.

Nakliye ve Ödeme

Kavacık veya bir başka bölgeden eski eşya alacağımız zaman tüm nakliye ve taşıma işlemlerini kendimiz hallederiz. Bu zamana kadar hiçbir müşterimizden nakliye veya taşıma ücreti almadık. Müşterilerimize hiç zahmet vermeden, çok kısa içinde alım yapıyoruz.

Ödeme konusunda da aynı dikkati gösteriyor, müşterilerimizi bekletmeden nakit alım yapıyoruz. Talebiniz halinde eft veya havale yoluyla da ödeme yapabiliriz.