Kısıklı eski eşya

Kısıklı eski eşya alanlar

Eski eşya olarak adlandırdığımız bir eşya grubu vardır. El halısı, klasik mobilya, antika eşya, eski obje, gümüş, plak, hat yazısı, Osmanlıca eser, tablo gibi eşyalar bunlar arasında sayılabilir. Bu tür eşyaları en çok aldığımız yerlerden biri de Kısıklı semtidir.

Üsküdar ilçesinin hemen hemen her sokağına, caddesine hizmet veriyoruz. Eşyalarını elden çıkarmak isteyen, güvenilir bir yer arayan her semt sakinine en kaliteli hizmeti veriyoruz. Sizin de Kısıklı eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi istiyoruz. Bunun için haklı sebeplerimiz var. Yazımızın devamında bunları sıralayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Maddi değeri olduğunu bildiğiniz veya değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı gün gelip elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanızı istediğimiz şey bizimle irtibata geçip eşyanız hakkında bilgi vermenizdir. Arkadaşlarımız vereceğiniz bilgiler doğrultusunda Kısıklı semtindeki adresinize gelecek ve eşyanızı yerinde inceleyecektir.

Yaptığımız incelemeler sonrasında size fiyat teklifimizi sunacağız. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra ödemesi yapılarak eşyalarınızı satın alınır. Bu kadar kolay ve basittir. Bu süreç içinde hiçbir zahmete katlanmaz, herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Eşyalarınızın fiyatlandırması için adresinize geldiğimizde anlaşma sağlanamayabilir veya biz ürünü almak istemeyebiliriz. Bu noktada da sizden ekspertiz veya herhangi bir hizmet bedeli alınmaz.

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyoruz?

Fiyat teklifi verirken her eşyanın türüne göre hareket ediyoruz. El halısı için farklı, gümüş eşya için ise farklı değerlendirmeler yapılır. Örneğin el halısı alırken desenlerine, renklerinin canlılığına, hangi yöreye ait olduğuna bakarız.

Hereke halısı değerli ve yüksek fiyata alınan bir halı iken Isparta halısı tercih edilen bir halı değildir. Bunu gibi detayları bilmek, tecrübe ve ürün bilgisi gerektirir ki bu da ekibimizde yeteri kadar mevcuttur. Sizden Kısıklı eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizdir. Çünkü eşyalarınızı değerinde satmanızı, kaliteli ve profesyonel hizmet almanızı önemsiyoruz.

Nakliye ve Ödeme

Eşyalarınız Kısıklı semtinin neresinde olursa olsun ücretsiz nakliye ile alınır. İster büyük bir Mudo deri koltuk satın ister küçük bir gümüş obje. Hiç fark etmez. Taşıması, yüklemesi, nakliyesi bize aittir.

Ödeme ise tarafınıza nakit olarak yapılır ve fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapılmaz. Bizi Üsküdar ilçesinin her yerinden arayabilir, değerli eşya satışı yapabilirsiniz.