Kısıklı İkinci El Eşya Alanlar

Kısıklı İkinci El Eşya Alanlar

Eğer elden çıkarmanız gereken, fazlalık durumda eşyalarınız varsa daha fazla bekletmek yerine bize satabilirsiniz. Bazı müşterilerimiz bizi arayarak ne iş yaptığımızı ve iş sürecimizi öğrenmek istiyor. Çünkü merak ettikleri çok detay var.

Kısıklı ikinci el eşya alanlar olarak kendimiz ve işimiz ile ilgili nasıl alım yaptığımızı, ne aldığımızı tek tek anlatacağız. Amacımız eşyalarınızı satacağınız zaman bizi tercih etmenizle beraber daha bilinçli hareket etmenizdir.

Daha önce defalarca Üsküdar ilçesinin farklı yerlerinden alım yaptık. Yani yeterince bilgi ve tecrübeye sahip olduğumuz gibi neleri öğrenmek istediğinizi de çok iyi biliyoruz. Hepsinin cevaplarını ana başlıklar altında size ileteceğiz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, L koltuk, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, yatak odası sayılabilir. Bu saydıklarımız alabildiklerimizin sadece bir kısmı. Yani sizin eşyanız farklı olsa da bizi arayabilirsiniz.

Örneğin eski eşya olarak adlandırdığımız, el halısı, gümüş, Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, plak, hat yazısı, tablo gibi eşyalarınızı da bize satabilirsiniz. Bu kısım anlaşıldıysa bir sonraki aşamaya geçebiliriz.

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN NE YAPMALISININIZ?

Kısıklı bölgesinden ikinci el eşya satmaya karar verdiğinizde sadece fotoğraf göndermeniz yeterli. Whatsapp (0533 493 33 90) ile kolayca fotoğraf gönderebilirsiniz. Ekibimiz gönderdiğiniz fotoğrafları kısa süre içinde inceleyecek ve size hemen geri dönüş yapacaktır.

Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ise fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyatımızı kabul ederseniz bizi istediğiniz gün Kısıklı semtindeki adresinize davet edip eşyalarınızı satabilirsiniz. Hem de hiç zahmet çekmeden, zorluk yaşamadan.

Bazı müşterilerimizin fotoğraf gönderme şansı olmayabiliyor. Böyle durumlarda soracağımız sorulara cevap vermeniz yeterli. Eşyalarınız kaç senelik, durumu nedir, sağlam mı, sorunu var mı, markası nedir gibi sorularımıza vereceğiniz cevaplara göre de fiyat verebiliriz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kısıklı ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz çok kısa süre içinde nakliye ücreti ödemeden satabilirsiniz. Bize ne satmak isterseniz isteyin hepsini alabilecek kapasitede nakliye aracı ve elemana sahibiz.

Ödeme konusunda da size hiç bir sorun çıkarmadan uğraştırmadan nakit ödeme yapıyoruz. Biz bu işi yıllardır yapıyor, müşterilerimizin memnuniyetini kendi kazancımız kadar önemsiyoruz. Bizi her gün arayabilirsiniz.