Kızıltoprak eski eşya alanlar

Kızıltoprak eski eşya alanlar

Kızıltoprak bölgesinde ikamet ediyor ve eski eşya satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. El halısı, klasik eşya, gümüş eşya, eski obje, saat, Hereke halısı, oymalı mobilya, madalyon, tablo, plak, tuğra, hat yazısı, ferman, Osmanlıca eser, Metebronz gibi eşyalarınızı adresinizden alıyoruz. Kızıltoprak eski eşya alanlar olarak yazımızın devamında size nasıl hizmet verdiğimizden bahsedeceğiz.

İsterseniz bundan sonraki bilgilendirme safhasında maddeler halinde ilerleyelim ki daha anlaşılır ve akılda kalıcı olsun.

Eski Eşya Nasıl Satılır?

  • Biz, yukarı çeşitlerinden bahsettiğimiz eşyalarınızı adresinize gelip inceliyor, size fiyat teklifi veriyoruz. Mesela bizi arayıp eski eşya satmak istiyorum dediniz. Arkadaşlarımız sizden ne tür bir eşya satmak istediğinizi öğreniyor. Daha sonra Kızıltoprak semtindeki adresinize gelip ürünü yerinde görüyor ve alabileceğimiz ücret tutarını bildiriyor. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün alım yapılıyor.
  • Eşyalarınızın ne zaman alınacağına siz karar veriyorsunuz. İsterseniz hemen, anında alım yapılır, isterseniz daha ileri bir tarihte. Ayrıca Kadıköy ilçesinin neresinden alım yaparsak yapalım müşterilerimizden nakliye veya taşıma ücreti almıyoruz. Verdiğimiz her hizmet ücretsizdir.
  • Kızıltoprak eski eşya alanlar, sizden ürün alacağı zaman ürünün türüne, durumuna, temizliğine ve satılabilir olmasına dikkat ederler. Aslında her eşya kendi türüne göre fiyatlandırılır. Mesela el halısı alacağımız zaman hangi yöreye ait olduğuna, renklerine, desenlerine bakarız. Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına, ağırlığına bakarak fiyat veririz.
  • Ödeme konusuna da değindikten sonra bilgilendirme kısmını bitirmek istiyoruz. Ödeme, müşterilerimizin isteği doğrultusunda nakit, eft veya havale yoluyla yapılabilir. Siz nasıl isterseniz biz o şekilde ödeme yaparız. Ancak genelde eşyaların alımı yapılırken, ödeme de nakit olarak yapılır.
  • Caddebostan, Suadiye, Erenköy, Sahrayıcedid, Fenerbahçe, Feneryolu gibi yoğun, elit semtleri olan Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun ekibimiz aynı kaliteli hizmet size sunacaktır.

Sizden ricamın eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizdir. Bunu neden istiyoruz? Çünkü ekibimize güveniyor, eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Klasik eşya, eski eşya veya antika eşya satacağınız zaman size en doğru fiyatları verebiliyor, müşteri memnuniyetini önemseyerek alım yapıyoruz.

Aklınızda soru işareti kalmadığını umuyoruz. Eski eşya alımı yaparken müşterilerimizden en çok duyduğumuz sorulara değinmeye çalıştık. Hala öğrenmek istediğiniz bir konu varsa bizi hiç çekinmeden arayabilir, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Arkadaşlarımız haftanın 7 günü hizmetinizdedir.