Kızıltoprak İkinci El Eşya Alanlar

Kızıltoprak İkinci El Eşya Alanlar

Semtinizde, internette veya başka bir alanda ikinci el eşya alanlar veya spot eşya gibi tabelalar görmüşsünüzdür. İşte biz onlardan biriyiz ve sizlerden fazlalık eşyalarınızı satın alıyoruz. Kızıltoprak ikinci el eşya alanlar olarak size kendimizden, yaptığımız işten veya bize ne satabileceğiniz gibi detaylardan bahsedeceğiz.

Hem bizi yakından tanımanızı istiyor hem ne iş yaptığımızı ve bize nasıl satış yapabileceğiniz gibi detaylardan bahsetmek istiyoruz. En kısa yoldan, kolay anlaşılır şekilde ilerleyeceğiz ki sizi sıkmayalım. İsterseniz ana başlıklar halinde hızlı ilerleyelim.

İçindekiler

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Biliyoruz ki ikinci el eşya çok geniş bir kavram ve insanın aklına yüzlerce eşya türü gelebiliyor. Her talebi olumlu karşılamamız bir başka deyişle her eşyanın alımını yapabilmemiz mümkün değil. O halde bir kaç tane örnek verelim ki daha kolay anlaşılsın.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, mobilya, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş, saat gibi pek çok eşya alabiliyoruz. Ayrıca eski eşya olarak adlandırdığımız eşyaları da alabiliyoruz. Metebronz, Mudo Concept, Fatih Kıral, Kervan Mobilya gibi eşyalar bunlardandır.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türde ve temizlikte ise hemen dönüş yaparız.

İstanbul hele hele Kadıköy trafiği göze alındığında Kızıltoprak bölgesine ulaşmanın ne kadar uzun zaman alacağı aşikardır. Fotoğraf göndermeniz hem sizlere hem de bize önemli bir zaman kazandıracaktır.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Şöyle bir toparlamak gerekirse göndereceğiniz bir kaç fotoğrafın size fiyat teklifi vermemiz için yeterli olacağını söyleyebiliriz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

  1. Eşyalarınızın temiz olması
  2. Sağlam ve sorunsuz çalışır durumda olması
  3. Model olarak satılabilir olmasına dikkat ederek alım yapar fiyatı bu üç temel kritere göre belirleriz. Ayrıca ürünün bilinen bir markasının olması, deforme olmamış olması da önemlidir. Siz de hak verirsiniz ki bu işin ticaretini yaptığımız için satamayacağımız, sorunlu eşyaların alımını yapamıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kızıltoprak ikinci el eşya alanlar olarak alım yaparken kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Bu sayede siz zahmete girmiyor, herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Ödeme konusunda da anlaştığımız fiyat üzerinden istediğiniz şekilde ödeme yapıyoruz. İster eft ister havale ister nakit ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Bizi Kadıköy ilçesinin her semtinden cadde veya sokağından arayabilir, kısa süre içinde eşyalarınızı satabilirsiniz. Arkadaşlarımız size en iyi fiyatı sunabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bize güvenebilirsiniz.