Klasik Eşya Alanlar

Klasik Eşya Alanlar

Klasik eşya alanlar birbirinden farklı modelleri satın alabilmektedir. Sizin de böyle eşyalarınız varsa ve elden çıkarmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi satır satır anlatacağız.

Ekibimiz tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Yani Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası bizim için fark etmez. Yeter ki eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ürünler olsun. Merak etmeyin onlardan da bahsedeceğiz.

Yıllardır bu sektöre hizmet verdiğimiz, pek çok kişiden eşya aldığımız için ne öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden yazımızın devamına soru cevap şeklinde, ana başlıklar ile devam edeceğiz. Böylece daha anlaşılır ve akılda kalıcı olacaktır.

İçindekiler

KLASİK EŞYA NASIL SATILIR?

  • Sahip olduğunuz eşyanın 50 yıl veya üzerinde bir geçmişe sahip olması klasik dememiz için yeterlidir. Bazen eski eşya olarak da adlandırılabilir. Bu tür eşyalar çok değerli olmasa da hala alıcısı olan, kıymetli ürünlerdir.
  • Dolayısıyla bu eşyaları satacağınız zaman işini bilen, tecrübeli, deneyimli kişilerle çalışmalısınız. Bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur. Size en doğru, en iyi fiyatı verebilir, eşyalarınızı değerinde alabiliriz.
  • Yapmanızı istediğimiz tek şey eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizdir. Whatsapp veya email ile bunu çok kısa süre içinde yapabilir, hemen sonuç alabilirsiniz. Bu işlem hem size hem de bize önemli bir zaman kazandıracaktır.
  • Gelen fotoğraflar ekibimiz tarafından incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalarınız için fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz zaman adresinizden alım yapılır.

NE TÜR KLASİK EŞYA ALIYORUZ?

Klasik eşya alanlar için önemli olanın temiz ve sağlam ürünler almak olduğunu söylemiştik. Genelde klasik mobilya, koltuk takımı, yatak odası, deri koltuk, yemek odası, masa sandalye, çay takımı gibi pek çok eşyayı alabiliyoruz.

El halısı, gümüş eşya, tablo, plak, madalyon, hat yazısı gibi eşyalar da sayılabilir. Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral, Mudo Concept, İsmet Mobilya gibi markaların da değerli modelleri vardır.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI

Eşyalarınızın alımında kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Dolayısıyla sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Zahmet vermiyor, sizi üzmüyor, zamanında, anlaştığımız ücretten alım yapıyoruz.

Ödeme ise nakit olarak yapılıyor. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden, tereddüt etmeden arayabilirsiniz.