Koşuyolu Eski Eşya Alanlar

Koşuyolu Eski Eşya Alanlar

Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinden, semtlerinden eski eşya alımı yapabiliyoruz. Koşuyolu da bunlardan sadece bir tanesi. Bizimle iletişime, geçen, fiyat teklifi öğrenmek ve bilgi almak isteyen herkese yardımcı oluyoruz. Bizi aramayan, internetten bilgi edinmek isteyenler için de Koşuyolu eski eşya alanlar olarak kendimizden bahsetmek istedik.

Biz yıllardır her semtten hatta çevre illerden bile kullanılmış eşya alımı yapan bir firmayız. Bize eşyalarını satmak isteyen herkesten, eşyasının durumuna göre alım yapabiliyoruz. Tabi bazı alım ve fiyatlandırma kriterlerimiz var. Merak etmeyin hepsinden tek tek bahsedeceğiz.

Eşyalarınızın fiyatlandırılmasından, ödemesine kadar olan süreci baştan sona, eksiksiz bir şekilde anlatacağız. Çünkü hiçbir tecrübesi olmadığı için eşyalarını değerinin çok altında satan insanlar gördük. Bizi tercih etmenizi ve eşyalarınızı satarken değerinde satmanızı istiyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

Eski eşya bazı sahipleri tarafından antika eşya ile karıştırılıyor. Bizim en çok sıkıntı çektiğimiz, müşterilerimizi ikna edemediğimiz nokta burası. İnsanımız genelde kulaktan dolma bilgilere inandığı için bazen çok uçuk rakamlar talep edebiliyor.

Oysaki eski eşya benzerine pek çok yerde rastlanan, işçiliği ve malzemesi kaliteli olan eşyalardır. Antika ise bir benzeri nadir bulunan, ünlü bir şahısa veya döneme ait eşyalardır. Böyle anlatınca pek anlaşılmasa da birazdan örnekler verdiğimizde kafanızda oturmuş olacak.

Tabi ki sizin değersiz olarak gördüğünüz eşyalar eşsiz parçalar, zor bulunan eşyalar olabilir. Böyle bir durumda ekibimiz zaten size bilgi verecek, eşyalarınızı değerinde alacaktır. Koşuyolu semtinden olsun başka yerden olsun eşya alımı yaparken müşterilerimizi bilgilendirip, şeffaf bir ticaret yapıyoruz.

Eşyalarınızın fotoğraflarını 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza gönderebilir, bu şekilde hemen bilgi veya fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatı onaylamanız halinde istediğiniz gün adresinizden, ücretsiz nakliye ile alım yapabiliriz.

BİZE NE TÜR ESKİ EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

El halısı, klasik mobilya, Hereke halısı, İpek halı, heykel, Rolex saat, plak, avize, obje, aksesuar gibi pek çok eşyayı alıyoruz. Burada önemli olan eşyanızı değerinde, mümkün olan en yüksek fiyattan satabilmeniz. Bunun için de işinin ehli, bilgi ve tecrübe sahibi bir firma ile çalışmalısınız.

Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, Kervan Mobilya gibi markaların kaliteli, ahşap ürünlerini de alıyoruz. Örneğin ikinci el deri koltuk son zamanlarda çok revaçta, Koşuyolu bölgesinden bu eşyalar için çok talep almaktayız.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Koşuyolu eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile kendi araçlarımızla alıyoruz. Taşıma, yükleme de ekibimiz tarafından yapılmakta, sizden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Ödeme konusu da sizin isteğinize göre eft, havale ve nakit yapılmaktadır.

Her gün aktif çalışan ekibimiz size mümkün olan en kaliteli hizmeti sunacaktır. Bizi mesai saatlerimiz için arayabilir, bilgi alabilir veya fiyat teklifi isteyebilirsiniz.