Kozyatağı ikinci el eşya alanlar

Kozyatağı ikinci el eşya alanlar

Her semtten olduğu gibi Kozyatağı bölgesinden de ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Bizim işimiz sizi eski eşya derdinden kurtarmak. Ancak bazı müşterilerimiz böyle bir satışı ilk defa yaptığı için nasıl bir yol izleyeceği konusunda bazı çekinceleri bulunmaktadır.

Biz de Kozyatağı ikinci el eşya alanlar hakkında detaylı bilgiler vermek, nasıl hizmet verdiklerini anlatmak için size detaylı bir yazı hazırladık. Bu sayede hem bizi yakından tanış olur hem de eşyalarınızı satarken yaşadığınız tereddütlerden kurtulabilirsiniz.

İçindekiler

İkinci el eşya nasıl satılır?

En önemlisi doğru kişilerle iletişime geçmektir. İşinin ehli, profesyonel, iş sadakati olan bir firma size daima daha kaliteli hizmet verecektir. Bunu anlamanın en kolay yolu, firmayı arayıp genel bilgi almak veya internet sitesini incelemektir. Biz bu konuda size hizmet vermeye hazırız.

Sizden istediğimiz şey satmak istediğiniz eşyalarınız hakkında bize detaylı bilgiler vermenizdir. Mümkünse whatsapp veya email ile fotoğraflarını gönderirseniz çok daha hızlı hizmet vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Arkadaşlarımız verdiğiniz bilgiler ve gönderdiğiniz fotoğrafları doğrultusunda size bir fiyat teklifi verecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Kozyatağı semtinden alım yapılacaktır.

Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

Bizim için önemli olan eşyalarınızın temizliği ve bizim satabileceğimiz türden eşyalar olmasıdır. Kozyatağı ikinci el eşya alanlar sizden aldıkları ürünleri müşterilerine perakende olarak sattıkları için alım esnasında bu kriterleri ön planda tutarlar.

İkinci el beyaz eşya, klima, mobilya, led televizyon, koltuk takımı, yatak odası, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, deri koltuk, Mudo Concept, İkea, Fatih Kıral, el halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, tablo, saat, bahü, heykel gibi eşyalarınızı alabiliyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Kozyatağı veya bir başka yerden alım yapacağımız zaman ürünün satılabilir, sağlam bir ürün olmasına dikkat ederek fiyat veririz. Eşyanız ne kadar yeni olursa olsun, yıpranmış, deforme olmuş, arızalanmış ise alım yapmamız maalesef söz konusu olmamaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yalnız Kozyatağı semti için değil tüm İstanbul genelinde ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Müşterilerimize zamanında, hızlı hizmet veriyoruz. Anlaştığımız fiyattan alım yapıyor, fiyat düşürmek için türlü bahaneler uydurmuyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz hiçbir hizmet için ücret talep etmeden, titiz çalışıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, eşyalarınızı istediğiniz zaman satabilirsiniz.