Kozyatağı Klasik Eşya Alanlar

Kozyatağı Klasik Eşya Alanlar

İnternet üzerinden yapacağınız Kozyatağı Klasik Eşya Alanlar, ikinci el eşya alanlar, Kadıköy eski eşya alan yerler gibi aramalar sonucunda bir çok firma karşınıza çıkacaktır. Bu firmalar içerisinden hangisini neden seçmeniz, nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Satmayı düşündüğünüz eşyalar özel ürünler olduğu için güvenilir bir firma ile çalışmaya dikkat etmenizi öneririz.

Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız hakkaniyeti göz ederek alımlarını yapmaktadır. Satmak istediğiniz eşyalarınız zannettiğiniz kadar kıymetli olmayabilir. Bu konu hakkında sizi bilgilendirerek alımlarımızı yapıyoruz. Yazımızda bütün detayları aktarmaya çalışacağız. Hadi başlayalım….

İçindekiler

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz ?

Kozyatağı klasik eşya alanlar veya klasik eşya alanlar olarak öncelikle eşyalarınızın temiz kullanılmış ve yanık, yırtık gibi hasarlarının olmaması gerektiğini belirtmemiz gerekir. Sizden aldığımız ürünleri bir başkasına ikinci el eşya olarak satacağımız için bu gibi detaylara dikkat ediyoruz.

Kervan Mobilya, Fatih Kıral, Mudo Concept, Metebronz gibi markaların mobilyaları kaliteli işçiliğe sahiptir. Bu yüzden yüksek fiyattan hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Deri koltuk, aslan ayaklı mobilya, çay takımı, varaklı koltuk takımı, oymalı mobilya gibi ürünlerinizi de örnek verebiliriz.

Yukarıda verdiğimiz örneklere; plak, el halısı, saat, pirinç mobilya, gümüş obje, hat yazısı,  ve avize gibi ürünleri de ekleyebiliriz.

Fiyatı Nasıl Belirliyoruz ?

Yıllardır bu işi yapan tecrübeli ve donanımlı bir ekibe sahibiz. Fiyat teklifi verirken her eşyayı türüne ve durumuna göre değerlendiririz. Örneğin; ikinci el el halısı satmak istiyorsanız el halınızın hangi yöreye ait olduğu, renk ve motiflerine bakarız. Halınızda dökülme veya yırtık gibi kusurlar fiyatı düşürür veya almamızı engeller.

Gümüş alacağımız zaman ise ağırlığına ve ayarına bakarız. Her ayarı ayrı ayrı tasnif eder hassas terazimizle tartar ona göre fiyat verir ödemenizi ona göre yaparız.

Ödeme ve Nakliye

Ödemenizi anlaştığımız fiyat üzerinden yaparız. Uzun süreli pazarlıklar yaparak veya eşyalarınıza olmayan kusurlar bulmaya çalışarak fiyatı düşürmeye çalışmayız. Ödemenizi nakithavale veya eft yoluyla siz hangisini tercih ederseniz o şekilde yapabiliriz.

Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yaparken diğer eşyalarınıza ve evinize zarar vermeyiz. Taşıma işlemleri için ayrıca ücret talep etmeyiz.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizi ikinci el eşya ve ikinci el beyaz eşyalarınızı satmak için 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.