Küçükyalı Gümüş Alan Yerler

Küçükyalı Gümüş Alan Yerler

Küçükyalı gümüş alan yerler için bizimle iletişime geçerek objelerinizi, eşyalarınızı değerinde, nakit satabilirsiniz. Bu konu hakkında daha önce tecrübeniz olmadıysa süreç hakkında en doğru bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Daha önce satın aldığınız veya aile büyüklerinizden size kalan obje veya eşyalarınızı bizi tercih ederek değerlendirebilirsiniz. Gümüşleriniz çok kıymetli olabileceği gibi değersiz metallerde olabilir. Bu farkı anlayabilmeniz için güvenilir kişilerle çalışmaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Bizimle 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan iletişime geçerek adresinize davet edebilir, metallerinizin gerçek değerini öğrenebilir ve gümüşlerinizi satabilirsiniz.

İçindekiler

Küçükyalı Gümüş Alan Yerler Nasıl Alım Yapar?

İstanbul Anadolu Yakası bizim için önemli bir bölge. Bu yoğun ve kalabalık bölgenin bir çok ilçesinden obje ve ürün satışı için talepler geliyor. Nereden talep gelirse gelsin müşterilerimizin adresine giderek yerinde değerlendirme yapıyor, anlaşma sağlanması halinde nakit olarak gümüşlerinizi alıyoruz.

Yapmanızı istediğimiz şey çok basit. Gümüşlerinizin detaylı fotoğraflarını çekerek 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Eşyalarınızın gümüş olduğunu düşünebilirsiniz ama gümüş olmayabilir. Kaplama, farklı metal veya değersiz bir gümüş olabilir. Göndermiş olduğunuz fotoğraflar bize ufak da olsa bir bilgi verecektir.

Eğer eşyanız gerçek gümüş ise adresinize geliyor, yanımızda getirdiğimiz hassas terazi ile eşyanızı tartıyor ona göre fiyat teklifimizi yapıyoruz. Teklifimizi kabul etmeniz halinde ödemesini yaparak ürünlerinizi alıyoruz.

Küçükyalı Gümüş Alanlar Neye Göre Fiyat Verir ?

Gümüş alanlar için bizi tercih etmeniz halinde alacağımız gümüş objeleriniz veya eşyalarınız için yanımızda getirdiğimiz hassas terazi ile ürünlerinizi tartarız. Birden fazla ürün satmak istiyor olabilirsiniz. O zaman ürünlerinizin ayar numaralarına göre tasnif eder, ayrı ayrı tartarız. Ürünleriniz en sık karşılaştığımız 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar olabilir. Bu ayar numaralarının hepsinin değer ve fiyatları farklıdır.

Satacağınız ürünün ağırlığını piyasa fiyatı ile çarpar sonucu nakit olarak öderiz. Örneğin 2 kg 925 ayar gümüş tepsi satmak istediğinizi düşünelim. 925 ayarın o günkü piyasa alış fiyatının da 3.200 TL olduğunu varsayarsak. 2 kg * 3.200 TL = 6.400 TL size ödemeyi yaparız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İnternetten yapacağınız ufak bir araştırma sonucunda bir çok gümüş alan firma ile karşılaşacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde en adil ve güvenilir şekilde fiyatlandırma yapılacak, ürününüz değerinde satın alınacaktır.

Küçükyalı gümüş alan yerler için daha fazla bilgi almak isterseniz bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Değerli ürünlerinize özen göstermeden, kabataslak fiyat veren kişi veya firmalara itibar etmemenizi tavsiye eder, her zaman hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.