Yaşadığımız alanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan halıların en kıymetlileri el halılarıdır. El halıları verilen emek, harcanan zaman ve kullanılan malzemeden dolayı oldukça kıymetli ve pahalı ev aksesuarlarındandır. Birçok çeşidi bulunan el dokuma halılarının kullanılan ipliğe, boyaya, dokunan yöreye ve şekle göre türleri değişmektedir. Bu denli emek verilen bir iş olan el dokuması halıların satış fiyatları ise yüksek bütçelere sahiptir. Sıfır el halısı almak maliyetli olduğu için ve bazı el halılarının tarihi geçmişi olması sebebi ile el dokuması halılarda ikinci el satışlar oldukça fazladır. Bu yazımızda sizlere el halısı nasıl satılır, el halısı alan yerler, ikinci el dokuma halıların fiyatları ve kullanılmış el halısı satan yerler hakkında sizlere detaylı bilgiler sunacağız.

 

Kullanılmış el halısı alan yerler

Sizlerin de evinde kıymetli el dokuması halılar var ise ve kullanmayı tercih etmiyorsanız, bunun yanında kıymetli halılarınızı depolayacağınız bir yeriniz de yoksa bu değerli el dokuması halıları satarak kazanç edebilirsiniz.

Kullanılmış el halısı alan yerler uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren mağazalardır. Oldukça kıymetli olan el dokuması halıların değerinde alımını yaparak sıfırından daha uygun fiyatlar ile tüketiciler ile buluşturmaktadırlar. İkinci el dokuma halı alan yerler sayesinde antika değerinde halılar da kaybolmadan nesilden nesile ulaştırılmaktadır. Dokuma halıların meraklıları tarafından sıkı bir şekilde takip edilen 2.el dokuma halı piyasası her geçtiğimiz gün yeni takipçiler kazanmaktadır.

Eğer siz de el halısı satmak istiyorum diyorsanız ve kullanılmış el halısı alan bir yer arıyorsanız Burak Spot olarak uzun yıllardır el halısı ve antika el halısı alımı ve satımı yapmaktayız. Hemen şimdi Burak Spot internet sitesini ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

İkinci el dokuma halıların fiyatları

İkinci el dokuma halı fiyatları hem halılarını satmak hem de ikinci el dokuma halı almak isteyenler tarafından yakından takip edilen bir konu olmaktadır. Sürekli değişen fiyatlardan etkilenen dokuma halılarda son zamanlarda ikinci el tercih edilmektedir. Kullanılmış el halısı fiyatları için net bir rakam vermek elbette ki doğru olmamaktadır fakat genel olarak belirtmek gerekirse sıfır el halısı fiyatlarından daha uygun olmaktadır. El halılarının birçok çeşidi mevcuttur. Bu durumda her çeşit için farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bunun nedeni ise her dokuma çeşidinde harcanan emek ve uygulanan dokuma şeklidir. Bu denli zahmet edilen bir ürünün maliyeti de değişmektedir.

 

Eğer sizler de 2.el dokuma halı veya kullanılmış halı satmak için bir muhatap arıyorsanız ya da kullanılmış el halılarınızı nasıl satacağınız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizlere “0 552 703 41 41” numaralı telefondan veya Burak Spot internet sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İletişim