Maltepe eski eşya alanlar

Maltepe ikinci el eşya alan yerler

Eski eşya satmak isteyen her müşterimize İstanbul’un her semtinde geçerli olan, kaliteli ve hızlı hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimizin hemen hemen hiçbirisi daha önce böyle bir satış yapmadığı için tedirginlik yaşadığını gördük. Bu yazıyı sizlerle paylaşarak Maltepe eski eşya alan yerler ve iş sürecimiz ilgili detaylı bilgiler aktaracağız. Amacımız eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizi ve bilinçli hareket etmenizi sağlamak.

Nasıl ürünler alıyor, nasıl fiyat veriyor, nasıl teslim alıyoruz? Bu soruların tamamını cevaplandıracağız. Maddeler halinde, soru cevap şeklinde ilerleyeceğiz ki daha akılda kalıcı olsun. Hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Bunu yapmak çok kolay. Bizimle iletişime geçerek eşyalarınız hakkında bilgiler vermeniz yeterlidir. Ne tür eşya satmak istiyorsunuz, eşyanızın bir sorunu var mı, kaç senedir size ait? Bu ve bunun gibi soruları cevaplandırmanız istenebilir.

Ya da bunlara gerek kalmadan eşyalarınızın fotoğraflarını bize whatsapp veya email ile göndermeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapılacak olumlu veya olumsuz cevap verilecektir. Alabileceğimiz eşyalarınız için Maltepe ilçesinin neresinde olursanız olun adresinize gelerek yerinde görüp değerlendiriyoruz. Eşyalarınız için fiyat verilecek, anlaşma sağlanmasının ardından ücreti ödenip teslim alınacaktır.

Eski eşya, antika kadar değerli olmasa da hala klasik eşya satıcıları tarafından alınabilen ürünlerdir. Bu tür ürünlerin hep piyasası bulunur. Bu yüzden eskici sıfatı olan, eski eşya alıp satabilecek kişilerle çalışmanızı tavsiye ederiz. Biz bu konuda size en iyi hizmeti verebilecek durumdayız.

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz?

El halısı, klasik mobilya, eski obje, gümüş eşya, plak, hat yazısı, plak, tablo, bahü, oymalı mobilya gibi eşyalarınızı alabiliyoruz. Metebrobz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların ürünleri de bizim alıp satabileceğimiz ürünlerdir.

Temiz, sağlam ve satılabilir durumda olan eşyalarınız içi fiyat verebiliyoruz. Çok yıpranmış, bir başkasının ihtiyacını göremeyecek durumdaki ürünleri almamız mümkün değildir. Maltepe eski eşya alan yerler için fiyat vermenin de çeşitli aşamaları vardır. Açıkcası her eşyanın değerlendirileceği, fiyatlandırma yöntemi farklıdır.

El halısı alanlar için halınızın desenleri, renkleri ve modeli önemlidir. Gümüş eşya alanlar için objenin ayar numarası ve ağırlığı çok önemlidir. Uzun lafın kısası eski eşya satmak istediğinizde bizi har gün arayabilirsiniz.