Maslak eski eşya alanlar

Maslak eski eşya alanlar

En çok hizmet verdiğimiz, eski eşya alımını en çok yaptığımız yerlerden biri de Maslak bölgesidir. El halısı, tablo, plak, Metebronz, Fatih Kıral, gümüş eşya, eski obje, hat yazısı, bahü, kitap, saat, oymalı mobilya, klasik mobilya, yatak odası, yemek odası gibi eşyalarınızı alıyoruz. Peki biz kimiz? Ne iş yapıyor, nasıl alım yapıyor, neye göre fiyat veriyoruz.

Maslak eski eşya alanlar ile ilgili gerekli bütün bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Uzun zamandır eski eşya sektöründe hizmet verdiğimiz için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi biliyoruz. Soru cevap şeklinde ilerleyerek Maslak eski eşya alanlar hakkında bilgi verelim.

  • İçindekiler

    Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Eski eşya antika kadar olmasa da hala değerini koruyan eşyalardır. Mesela el halısı, klasik mobilya, gümüş gibi eşyaları her evde bulabilirsiniz. Antika eşya bir benzerine çok az rastlanan eşya olduğu için çok yüksek fiyattan alınır.

Yukarıda eski eşyanın bazı türlerinden bahsettik. Sizin de bu tür eşyalarınız varsa, bizimle iletişime geçerek bilgi verirseniz size hemen fiyat teklifimizi iletebiliriz. Maslak eski eşya alanlar adresinize gelerek ürünleri yerinde görüp fiyat verebilir. Bunun dışında whatsapp veya email ile eşyanın fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz.

  • Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Eski eşya alanlar olarak fiyatlandırma yaparken eşyanızın türüne göre fiyat veririz. El halısı alırken farklı, yöresine, türüne ve desenlerine göre fiyat veririz. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Bünyan halısı değerli halılara örnek olarak gösterilebilir.

Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına ve ağırlığına bakıyoruz. Bu fiyatlandırmayı yapabilmek için gerekli tecrübeye ve deneyime sahip olmak gerekir. Maslak veya bir başka bölgeden eski eşya satışı yapacağınız zaman bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz hizmetin tam karşılığını verecektir.

  • Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet vermektedir. Nakliye veya taşıma ücreti almadan, zahmet vermeden hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın alımı yapılırken anlaştığımız fiyat nakit ödenir. Tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürmeye çalışmayız.

Siz de doğru firma ile çalışırsanız eşyalarınızı değerinde satmış olursunuz. Sonuçta eski eşya da değerli bir eşya türüdür ve işi bilmeyen kişilere emanet edilmemelidir. Ekibimiz haftanın 7 günü size en kaliteli hizmeti verecektir. Bizi hemen arayabilirsiniz.