Her insanın tüm gününü ya da vaktinin büyük çoğunluğunu geçirdiği yerler sımsıcak yuvaları olan evleridir. Bu durumda evin rahatlığının yanı sıra aynı şekilde evin kokusu da bir hayli önemli bir kriter haline geliyor. Ev kokusu sorunuyla genellikle çalışan bireyler karşılaşıyor. Gün boyu pencereler kapalı bir şekilde kaldığında evin içi rutubetten dolayı ağır bir kokuya maruz kalabiliyor. Bu kötü kokuyu atmak için akşam işten eve geldiğinizde evi havalandırmanız gerekiyor. Tabii ki bu tür durumların hiçbiriyle karşılaşmamak için kullanabileceğiniz oda kokusu çeşitleri bulunuyor. Bu içeriğimizde sizlere evinizin maruz kaldığı kötü kokuları gidermekte yardımcı olacak olan oda kokusu önerileri ile baş başa bırakacağız.

İçindekiler

Her Oda İçin Ayrı Koku Seçin.

Her odanın kendine göre farklı bir kokuya sahip olmasının en önemli sebebi bu odalardaki yaşam sürelerinin birbirinden farklı olmasıdır. Bir günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz odalara baskın kokular kullanarak orada oluşan kötü havayı ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak odaları için ise kesinlikle baskın olmayan, hafif oda kokularını kullanmanız gerekiyor.

  1. Oturma Odası: Lavanta Kokusu
  2. Yatak Odası ve Çocuk Odası: Vanilya Kokusu
  3. Salon: Kavun ve Hindistan Cevizi Kokusu

Bu üç öneriyi evinizin ilgili noktalarında değerlendirmeye aldığınızda ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayabileceksiniz.

Tütsü Kokuları Sizleri Rahatlatır.

Oda kokusu önerileri için günümüzde birçok kişinin tütsü kokusunu tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bu koku genellikle bütün stresi üzerinde toplamış, gerginliğiyle ön plana çıkan insanları rahatlatmasıyla bilinir. Hal böyle olunca gün boyu zamanınızı geçirdiğiniz evinizde tütsü kokularını tercih ederek oda kokusu önerileri açısından doğru kararlar verebilirsiniz.

Bambu Parfümleri İlginizi Çekebilir.

Bambu ağacından yapılmış olan kokular odaya narin bir koku aktarımı gerçekleştirmektedir. Bu aktarım gerçekleşirken gerçekten mükemmel bir hissiyatı kolayca yakalayabilirsiniz. Her anlamda mükemmel bir şekilde odanızda rahatlamak istiyorsanız önceliğinizi direkt olarak bu ürünlerden yana kullanmalısınız.

Oda kokusu önerileri son zamanlarda birçok kişi tarafından aranıyor. Biz de sizler için bu önerileri sunarak evinizi etkisi altına alan kötü kokulardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Her önerimizi en ince ayrıntısına kadar değerlendirmelisiniz.