Sahrayıcedid Eski Eşya Alanlar

Sahrayıcedid Eski Eşya Alanlar

Kimi kullanılmış, kimi eski eşya kimi de ikinci el eşya diyor ancak bunların satışının nasıl yapılacağı konusunda çok az kişi bilgi sahibi. Sizin böyle bir ihtiyacınız varsa bizi tercih edebilirsiniz. Sahrayıcedid eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı çok kısa süre içinde sizden nakit satın alabiliriz. Nasıl mı?

Örneğin taşınmak üzeresiniz ve gideceğiniz yere eşyalarınızı götürmek istemiyorsunuz veya yeni eşya aldığınız eskisini satmak istiyorsunuz. Böyle durumlarda ihtiyacınız olan tek şey güvenilir, işini iyi yapan, tecrübeli bir esnaftır.

Biz bu noktada hizmetinize talibiz ve bize nasıl satış yapabileceğinizi detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Yıllardır Kadıköy ilçesinin her semtinden, bölgesinden alım yaptığımız için yüzlerce insandan hep aynı soruları duyduk. Dolayısıyla neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. İsterseniz bu soruların yanıtları ile devam edelim eminiz aradığınız bilgileri bulacaksınız.

İçindekiler

SÜREÇ NASIL BAŞLIYOR?

Süreç aslında sizin hangi eşyalarınızı satmaya karar vermenizle başlıyor. Karar verdikten sonra bizimle 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan iletişime geçiyor, ne tür eşyalar satmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Eğer bizim alabileceğimiz eşyalar ise ekibimiz sizden eşyaların fotoğraflarını göndermenizi rica ediyor.

Yukarıda belirttiğimiz numaranın whatsapp hattına kısa sürede fotoğraf gönderebilirsiniz. Gelen fotoğraflar incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Olumlu olan, alabileceğimiz eşyalarınız için hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Sahrayıcedid semtindeki adresinizden alım yapabiliriz. Süreç bu kadar basit ve kısa size düşen sadece bizi tercih etmek ve bir kaç fotoğraf göndermekten ibarettir.

NE TÜR ESKİ EŞYALAR ALIYORUZ?

Oymalı mobilya, el halısı, gümüş, plak, tablo, klasik mobilya, pirinç, saat, avize, deri koltuk, eski obje gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Bu tür eşyalar ilk bakışta antika eşya kadar değerli gelebilir ancak işin aslı pek öyle değildir.

Antika olması için eşine benzerine çok nadir rastlanan, hatta rastlanmayan bir eşya olması gerekir ki yukarıda saydığımız eşyaların aynısını pek çok yerde görebilirsiniz. Bu yüzden eşyalarınızı satmaya karar verdiğinizde bizi tercih etmenizi rica ediyoruz. Çünkü ekibimiz hangi eşya nasıl ve neye göre fiyatlandıracağı konusunda son derece tecrübelidir.

FİYATI NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Sahrayıcedid eski eşya alanlar olarak her eşyanın değerlendirmesini türüne göre yapıyoruz. El halısı alırken desenlerine, hangi yöreye ait olduğuna, temizliğine bakıyoruz. Böylece eşyalarınızı değerinde satmış oluyorken güvenli bir alışveriş yapabiliyorsunuz.

Nakliye konusunda da sizden ücret istemiyor, kendi aracımız ve ekibimizle hizmet veriyoruz. Ödemeyi nakit yapıyor, fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.