Sahrayıcedid Klasik Eşya Alanlar

Sahrayıcedid Klasik Eşya Alanlar

İnternet üzerinden yapacağınız Sahrayıcedid Klasik Eşya Alanlar, ikinci el eşya alanlar, Kadıköy eski eşya alan yerler gibi aramalar sonucunda bir çok firma karşınıza çıkacaktır. Bu firmalar içerisinde hangisini neden seçmeniz, nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya çalışacağız. Satmayı düşündüğünüz ürünler özel eşyalar olduğu için güvenilir bir firma ile çalışmanız mağdur olmanızı önleyecektir.

Biz yıllardır bu sektörde ticari faaliyetlerimizi hakkaniyeti gözeterek yapıyoruz. Klasik eşyalarınız zannettiğiniz kadar kıymetli olmayabilir. Bu durumda sizi bilgilendiriyor, alımlarımızı karşılıklı görüşmeler neticesinde yapıyoruz. Bütün detayları aktarmaya çalışacağız. Başlıyoruz….

İçindekiler

Sahrayıcedid Klasik Eşya Nasıl Satılır ?

Yapmanız gerekenler çok basit. Kafanızın karışmaması için kısa ve net adımlarla ilerleyelim.

  • İşe, satmak istediğiniz eşyaları kararlaştırdıktan sonra detaylı fotoğraflarını çekerek başlayabilirsiniz.
  • Çekmiş olduğunuz fotoğrafları 0552 703 41 41  numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  • Fotoğrafları inceledikten hemen sonra size geri dönüş yapacağız.
  • Karşılıklı görüşmemiz sonucunda, eşyalarınız alabileceğimiz türden ürünler ise fiyat teklifimizi sunacağız.
  • Fiyat teklifimizi kabul ederseniz adresinize kadar gelerek eşyalarınızı satın alıyoruz.
  • Fotoğraf çekme imkanınız yoksa uygun olduğunuz gün ve saatte adresinize gelerek yerinde de fiyat verebiliriz.

Yaşayacağınız süreç genel manada bu şekilde olacaktır.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz ?

Sahrayıcedid klasik eşya alanlar veya klasik eşya alanlar olarak öncelikle eşyalarınızın temiz kullanılmış ve yanık, yırtık gibi hasarlarının olmaması gerektiğini belirtmemiz gerekir. Sizden aldığımız ürünleri bir başkasına ikinci el eşya olarak satacağımız için bu gibi detaylara dikkat ediyoruz.

Fatih Kıral, Metebronz, Mudo Concept, Kervan Mobilya gibi markaların mobilyaları kaliteli işçiliğe sahiptir. Bu yüzden yüksek fiyattan hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Deri koltuk, varaklı koltuk takımı, çay takımı, aslan ayaklı mobilya, oymalı mobilya gibi ürünlerinizi de örnek verebiliriz.

Yukarıda verdiğimiz örneklere; plak, el halısı, saat, gümüş obje, hat yazısı, pirinç mobilya ve avize gibi ürünleri de ekleyebiliriz.

Fiyatı Nasıl Belirliyoruz ?

Yıllardır bu işi yapan tecrübeli ve donanımlı bir ekibe sahibiz. Fiyat teklifi verirken her eşyayı türüne ve durumuna göre değerlendiririz. Örneğin; ikinci el el halısı satmak istiyorsanız el halınızın hangi yöreye ait olduğu, renk ve motiflerine bakarız. Halınızda abraj, dökülme veya yırtık gibi kusurlar fiyatı düşürür veya almamızı engeller.

Gümüş alacağımız zaman ise ağırlığına ve ayarına bakarız. Her ayarı ayrı ayrı tasnif eder hassas terazimizle tartar ona göre fiyat veririz.

Ödeme ve Nakliye 

Ödemenizi anlaştığımız fiyat üzerinden yaparız. Uzun süreli pazarlıklar yaparak veya eşyalarınıza olmayan kusurlar bulmaya çalışarak fiyatı düşürmeyiz. Ödemenizi nakit, havale veya eft yoluyla siz hangisini tercih ederseniz o şekilde yapabiliriz.

Alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yaparken diğer eşyalarınıza ve evinize zarar vermeyiz. Taşıma işlemleri için ayrıca ücret talep etmeyiz.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizi ikinci el eşya ve ikinci el mobilyalarınızı satmak için 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.