Spot eşya Kartal olarak İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktayız ve İstanbul’un tüm semtlerinde spot eşya alımı ve satışı, ikinci el eşya alımı ve ikinci el eşya satışı için hizmet vermekteyiz. Spot eşya ve ikinci el eşya sektöründe uzun yıllardır var olan spot eşya Kartal, güvenilir ve uygun fiyatlı alışverişin adresi konumundadır. Kullanmadıkları veya sıfır eşyalarını satmak isteyen kişilerin ilk tercihi olan spot eşya Kartal sektörde müşterilerin güvenini kazanmış prestijli bir alışveriş noktasıdır.

 

Spot Eşya

Spot eşya; satıcılar tarafından satılamayan ürünlerin yarı fiyatına satışa sunulduğu eşya, ürün türüdür. Spot ürünler genellikle ikinci el ürünler ile karıştırılmaktadır. Aşağıda spot eşya ve ikinci el eşyanın farkı belirtilmiştir:

  • Spot eşya kutuludur.
  • Spot eşya garantilidir.
  • Spot eşyanın faturası mevcuttur.
  • Spot eşyalarda herhangi bir defo olmamaktadır.

 

Spot Eşya Çeşitleri

Spot eşyalar oldukça farklı ürün gruplarından oluşabilmektedir. Oldukça fazla alıcı olan bu ürün grubu uygun fiyatlı bir alışveriş yöntemidir. Ev kuranlar, evini yenileyenlerin sıklıkla tercih ettiği spot eşyalar daha düşük ücretler ile daha fazla ürün alımına imkan sağlayan ürünlerdir. Peki, spot eşya çeşitleri nelerdir? Bu sorunun cevabına genel olarak buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya gruplarından ürünler ile cevap verilir. Fakat artan ihtiyaçlar doğrultusunda gıda, tekstil gibi sektörlerin dahi spot ürünleri mevcuttur.

Eğer siz de spot eşya alışverişi yapmak istiyorsanız, güvenilir ve sektörde uzmanlaşmış kişiler ile görüşmek istiyorsanız Burak Spot olarak spot eşya sektöründe yıllardır edindiğimiz güven ve kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Ev eşyası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak gibi birçok ürünün satışını ve alışını yapan Burak Spot ile iletişime geçebilir, ürünlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Küçükyalı’da bulunan mağazamızı ziyaret ederek almak veya satmak istediğiniz ürünler hakkında birebir bizlerle görüşebilirsiniz. İletişim