Spotçu İstanbul ile kullanmadığınız veya artık kullanmaktan sıkıldığınız eşyalarınızı değerinde alıyor ve yeni sahipleri ile buluşturuyoruz. İstanbul ikinci el eşya satan yerler arasında ilk sıralarda olan spotçu İstanbul olarak, ikinci el mobilya, ikinci el gümüş, ikinci el plak, ikinci el klasik mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el eski eşya alımı yaparak siz müşterilerinin üzerinden tüm yükleri almaktadır. Sizler sadece bizleri “05527034141” numaralı telefondan arayarak satacağınız ürünler hakkında bilgi verin yeter. Geri kalan tüm işleri kendi nakliye ekibimiz ile gelerek halledeceğiz. Yorulmadan ve uğraşmadan eşyalarınızı satmak bu kadar kolay!

İkinci el eşya alımı yapan yerler arasında uzun zamandır hizmet veren ve sektörde müşterilerinin güvenini kazanan bir spotçu olan İstanbul spotçu her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ürünü satan müşterilerimiz ve ürünü alan müşterilerimiz için her zaman güvenilir bir adres olmaktayız. Bizler ikinci el eşya alımı yaparken aşağıdaki noktalara dikkat ediyor ve siz müşterilerimizin ürünü alıp kullanmaya başlamanız için titiz davranıyoruz. Ürün alırken dikkat ettiğimiz noktalar aşağıdaki gibidir:

  • Eşya temiz olmalıdır.
  • Eşyanın yıpranmamış olması gerekmektedir.
  • Eşya çalışır durumda olmalıdır.
  • Eşyanın markası bilinmelidir.
  • Eşya satılabilir olmalıdır.

Bu kriterler ışığında her zaman güvenli satışın ve alımın adresi olan Burak Spot, 2. el eşya satan yerler arasında öncü bir marka olmuştur.  Eğer sizin de ev eşyası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak gibi ikinci el eşya alımı yapan firma veya spotçu arayışınız varsa Anadolu yakası spotçu dendiğinde akla gelen ilk isim olan Burak Spot internet sitesini ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim