İkinci el veya hiç kullanılmamış eşyaların alımını yaparak müşteriler ile buluşmasını sağlayan Ünalan ikinci el eşya alan yerler Anadolu yakasında yer alan bir spotçudur. Spotçu; kullanılmış veya kullanılmamış eşyaların alımını yaparak yeni kullanıcılar ile buluşmasını sağlamaktadır. Ünalan ikinci el eşya alan yerler arasında oldukça uzun süredir sektörde faaliyet içinde olan Burak Spot olarak eşyaların alımını kendi nakliye ve ekibimiz ile yaparak sizlerin hiçbir süreç ile vakit kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçerek ürünün fotoğraflarını göndermek ve ürünün durumundan bahsetmek olacak. Sonrasında sizlerle paylaştığımız fiyat bilgisini uygun bulursanız eşyanızı istediğiniz yerden sözleştiğimiz gün ve zaman diliminde sizlerden alıyoruz. Nakliye ve eşya alım süreci için ise sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

İkinci el eşya alımı ve satımı konusunda uzun yıllardır sektörde başarı ile ilerleyen Ünalan spotçu, müşterilerinin güvenini kazanmış ve birçok kişinin ilk tercih ettiği spotçu olmuştur. Önceliğimiz her zaman ürünü satan ve alan kişileri memnun etmek olmuştur. Bu doğrultuda ikinci el eşya alımı yaparken dikkat ettiğimiz noktalar oluşmuştur. Bunlar:

  • Eşya temiz olmalıdır.
  • Eşyanın yıpranmamış olması gerekmektedir.
  • Eşya çalışır durumda olmalıdır.
  • Eşyanın markası bilinmelidir.
  • Eşya satılabilir olmalıdır.

Bu kriterleri belirlememizdeki sebep alıcıyı düşünmemiz ve mağdur etmek istememizden kaynaklanmaktadır. Her zaman kullanılabilir ve bakımlı ürünler satarak sektörde güvenilir firma olarak tanınan Ünalan spotçu hizmet anlayışının temeline müşteri memnuniyetini oturtmuştur.

Alışverişlerinde kar etmeyi hedefleyen tüm tüketicilerin ilk tercihi olan Burak Spot, Anadolu yakasında ikinci el eşya alımı yapan öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Eğer sizin de ev eşyası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak gibi ikinci el eşya alımı yapan firma veya spotçu arayışınız varsa Ünalan spotçu dendiğinde akla gelen ilk isim olan Burak Spot internet sitesini ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim