Günümüzün zorlu ekonomik koşulları insanları ikinci el eşya alma konusuna daha sıcak bakmasını sağlıyor. Her ne kadar “2. el eşya” ifadesi olumsuz bir çağrışım yapsa da Burak Spot’un yıllardır süregelen tecrübesiyle, sıfır kalitesinde ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz uygun fiyatlı ikinci el eşya almanız mümkün olabiliyor. Gerek aileniz gerek ofisiniz ve gerekse de öğrenci evleri için çok temiz, kullanışlı, bakımı yapılmış, herhangi bir eksiği veya kusuru olmayan ikinci el her tür eşyayı sizlere sunuyoruz. Eğer eşyalarınızı yenilemek, yeni mobilyalar veya beyaz eşya almak belki de evinizdeki ikinci el eşyaları satmak isterseniz bizimle iletişime geçmeden adım atmamanızı öneririz. Bunların yanı sıra ikinci el eşya fiyat, ikinci el eşya alan yerler, ev eşyası alan yerler, ofis eşyası alan yerler gibi konular hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. İşte sizin için hazırladığımız kısa ikinci el eşya rehberi. 

 

İçindekiler

İkinci El Eşya Alan Yerler

İnternette ikinci el eşya alan yerler diye bir arama yaptığınızda kaşınıza onlarca firma çıkacaktır. Peki doğru firma ile çalıştığınızı nerden bileceksiniz? Burak Spot bu noktada diğer firmalardan kendisini kalın bir çizgiyle ayırıyor. Gerek profesyonel ekibi gerek onlarca yıllık tecrübesi gerekse de müşterilerine verdiği güven neticesinde ikinci el eşya alan yerler arasında ismiyle öne çıkmayı başarıyor. Uzman ekiplerimizin titiz değerlendirmesi sonucunda aldığımız eşyaları, ustalarımızın emin ellerine teslim ediyor ve size yıllarca hizmet verecek şekilde yenileyip gerekli onarım işlemlerini yapıyoruz. Beğendiğiniz eşyaları da yine bünyemizde bulunan nakliye servisimiz ile adresinize kadar teslim ediyoruz. Bütün bu sebepler bir araya gelince ikinci el eşya arayanların aklına ilk gelen firma Burak Spot oluyor. 

 

İkinci El Eşyalarımı Nasıl Satabilirim?

Taşınma, eşya yenileme, vb. herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızı satmak istediğinizde internet sitemizden, whatsapp hattımızdan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli. Eşyalarınızın fotoğraflarını bize ulaştırabilirsiniz veya biz gelip yerinde incelemede bulunabiliriz. Konusunda ehil arkadaşlarımızın yapacağı detaylı inceleme ve değerlendirmenin ardından piyasanın en iyi fiyatını size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle çalıştığınızda başka bir firma ilke iletişime geçme ihtiyacı hissetmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. İki tarafın da karar vermesinin ardından eşyalarınızı evinizden alacak ve ödemesini gerçekleştireceğiz. 

Sizin yapmanız gereken tek şey hangi eşyalarınızı satmak istediğinize karar vermeniz ve ardından bizimle iletişime geçmeniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizin veya evinize gelerek yapacağımız incelemenin ardından süreç tamamen bizim tarafımızdan yürütülecek size sadece ödemenizi almak kalacaktır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile Burak Spot çok hızlı ve tatminkar bir süreç yürütecek ve her iki tarafında mutlu olacağı bir şekilde nihayetlendirecektir. 

 

Hangi Tür Eşyaları Satın Alıyoruz?

Burak Spot olarak fiyat teklifinde bulunduğumuz eşyalar arasında sadece evlerde kullanılan koltuk takımı, yatak odası takımı, çekyat, masa, sandalye, vb. eşyalar bulunmuyor. Ofislerde kullanılan mini buzdolaplarını, ofis takımlarını ve koltuklarını da satın alıyoruz. Elbette başta da belirttiğimiz üzere net bir fiyat teklifinde bulunabilmek için satmayı düşündüğünüz eşyaları birebir görmemiz ve ardından değerlendirmemiz gerekiyor. Kısacası satmayı düşündüğünüz her tür mobilya, beyaz eşya ve ofis mobilyaları için bizimle iletişime geçebilir, eşyanızın satın alınma durumunu öğrenebilirsiniz. Piyasadaki en iyi fiyatı alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. 

Satın alınan eşyalar sadece beyaz eşya ve mobilya ile sınırlı değil. Televizyon, bilgisayar, telefon gibi elektronik eşyalarınızı da güvenle satabilir ve nakde dönüştürebilirsiniz. Satmak istediğiniz elektronik eşyanın çalışma durumu, kaç yıllık olduğu gibi durumlar vereceğimiz fiyatı etkileyecektir, ama yine de en iyi fiyatı aldığınızı bileceksiniz. Eşyaların satışına engel olacak ya da zorlaştıracak büyük arızalarının olması, tamir ile giderilemeyecek sorunlarının bulunması eşyanın satın alınmasını engelleyebileceğini unutmayın. Elektronik eşyalarda ürünün markasının da önemli bir husus olduğunu lütfen unutmayın. iPhone marka bir akıllı telefon ile Uzakdoğu menşeli bir telefonun fiyatlandırması elbette farklı olacaktır. Hakeza Sony, Samsung, vb. marka bir TV ile Axen, Regal, vb. marka bir TV’nin fiyatlandırması yine farklı olacaktır. 

 

Fiyatlandırmayı Nasıl Yapıyoruz?

Yukarıda biraz bahsetmeye çalıştık, bir eşyanın fiyatlandırmasında çok çeşitli faktörler devreye giriyor. Eşyanın kullanılabilir durumda olması, temiz olması, arızasının bulunmaması, modelinin yeni olması, vb. birçok faktör fiyat verirken etkili olmaktadır. Çok fazla tamir, onarım ve bakım gerektirmeyen, temiz kullanılmış, kaplamasında sorun olmayan bir koltuk takımı ile kaplamasının değiştirilmesi gereken, bacakları kırılmış bir koltuk takımının fiyatları arasında fark olacağı açıktır. 

Beyaz eşyalar ve elektronik ürünler için marka ve model önemli bir faktördür. Eşyaların daha önce hiç tamir görmemiş olması, çalışır halde olması, giderilemeyecek arızalarının bulunmaması verilecek fiyatı direkt olarak etkilemektedir. Herkesin bildiği ve güvendiği Arçelik, Bosch, Samsung, LG gibi markaların ürünleri haliyle daha yüksek fiyatla alınmaktadır. Fiyatlandırma uzman personelimizin yapacağı titiz incelemenin ardından size sunulacaktır. Ancak ne olursa olsun Burak Spot size piyasada bulabileceğiniz en iyi fiyatı verecektir. Bizim önceliğimiz en iyi ürünü almak olduğu kadar müşterilerimizin de bu alışverişten memnun kalmasıdır. 

 

Uygun Fiyatlı İkinci El Eşya Almak İstiyorsanız

Burak Spot sadece ikinci el eşya almıyor, uygun fiyatlı ikinci el eşya almak isteyenler için de güvenli bir hizmet sunuyor. Satın alıp gerekli bakım işlemlerini yaptığımız ürünleri uygun fiyatla ihtiyacı olan müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sıfır ürün fiyatından çok daha uygun fiyata, sıfır kalitesinde, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler olarak sizlere sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimizin özenle bakımını yaptığı ve yenilediği her tür beyaz eşyayı, mobilyayı, elektronik ürünü ve ofis mobilyalarını bizde bulabilirsiniz. Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirliyorsunuz geri kalan her şeyi biz hallediyoruz. İkinci el eşyalarla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soru için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.