Fatih Kıral Mobilya alanlar

Fatih Kıral Mobilya alanlar

Klasik eşya ve avangard mobilya sektörünün en kaliteli markalarından biri olan Fatih Kıral Mobilya da, müşterilerimizden satın aldığımız eşyalar arasındadır. Genelde ihtişamlı, gösterişli tasarımları olan, işçiliği ve malzemesi son derece kaliteli bu değerli mobilya, ekibimiz tarafından mümkün olan en yüksek fiyattan alınıp satılmaktadır. Peki ikinci el Fatih Kıral Mobilya alanlar nasıl fiyat verir ve sizi nasıl bir süreç bekler isterseniz bundan başlayalım

İçindekiler

Nasıl fiyat veriyoruz?

Elden çıkarmak istediğiniz mobilyanızın değerini öğrenmek için bizimle iletişime geçerek bilgi vermeniz ve adresinize davet etmeniz yeterlidir. Fatih Kıral Mobilya satın alacağımız zaman genelde yerinde görerek fiyat veriyoruz. Çünkü ikinci el mobilya alımlarında müşterilerimizin anlattıklarının dışında bir eşya ile karşılaşabiliyoruz. Eşyalarınızı yerinde görerek ufak tefek kusurları varsa onları da rahat tespit etmiş oluyor, değerinde bir alım gerçekleştirmiş oluyoruz. Aslında bu yöntem sizin için de en doğru olanıdır. Fatih Kıral mobilya gibi eşyaları uzaktan görerek fiyat vermek çok doğru olmaz.

Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

İkinci el Fatih Kıral mobilya alanlar, koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası, masa sandalye, televizyon ünitesi, sehpa, berjer, bahü, şifonyer, orta sehpa, avize, ayna gibi eşyalarınızı satın alabilir. Satın alırken ürünün temiz olmasına, sağlamlığına ve modeline bakarak fiyat veriyoruz. Bir eşya ne kadar temiz ve yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyattan alınmaktadır.

Nakliye ve ödeme

Eşyalarınızın nakliyesini kendi aracımız ve elemanlarımızla yapıyor, bu işlemler için sizden ücret talep etmiyoruz. Bildiğiniz gibi Fatih Kıral kaba, büyük mobilyadır. Dolayısıyla taşıması ve yüklemesi kolay değildir, ağır işçilik ister. Hiç kaygılanmayın. Firmamız bu tarz alımları fazlaca yaptığı için deneyimli ve işinin iyi yapan personele sahiptir. Size zahmet vermeden, son derece dikkatli şekilde eşyalarınız taşınır ve aracımıza yüklenir.

Ödeme konusunda da müşterilerini kesinlikle üzmeyen firmamız anlaştığımız ücreti nakit ödeyecek, fiyatı düşürme çabasına girerek tekrar tekrar pazarlık yapmayacaktır. Bu sizin yaptığınız satıştan keyif almanızı sağlayacaktır. Tüm İstanbul geneline hizmet veren ekibimiz ile, haftanın 7 günü iletişime geçebilirsiniz.