Adalar İkinci El Eşya Alanlar

Adalar İkinci El Eşya Alanlar

Adalar İkinci el eşya alanlar için bizi arayabilir hızlı ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Bütün müşterilerimize kaliteli, güvenli ve en profesyonel hizmet vermeye çalışıyoruz. Farklı sebeplerden dolayı eşyalarımızı elden çıkarmak veya satmak isteyebilirsiniz.

Daha önce eşyalarınızı satmayı tecrübe etmemiş olabilirsiniz. Müşterilerimizden daha önce eşyalarını satmamış olanlarla sık sık karşılaşıyoruz. İlk deneyiminizde kötü bir tecrübe yaşamamanız için bizi tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

İçindekiler

Adalar İkinci El Eşya Satışı Nasıl Yapılır ?

Yapmanız gereken çok basit. Satmak istediğiniz eşyalarınızı belirledikten sonra detaylı olarak fotoğraflarını çekebilir, bize 0552 703 41 41 whatsapp ile ulaştırabilirsiniz. Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra hızlı bir şekilde fiyat teklifini iletecektir.

Fotoğraf gönderemeyecek durumda iseniz, ekibimiz eşyalarınızın detaylı bilgilerini rica ediyor. Ne satmak istediğinizi, kaç yıllık olduğunu, genel durumunu öğrendikten sonra genel bir fiyat teklifi yapabiliyoruz. Siz de takdir edersiniz ki her talep için Adalar bölgesindeki adresinize gelmemiz mümkün olmuyor.

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz ?

Eski eşya alıyoruz olarak çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, yatak odası, plak, gümüş obje gibi eşyaları alıyoruz. Ancak eşyalarınızın temiz kullanılmış ve çalışıyor olması bizim için önemli. Yanık, yırtık, çürük, pas vb. gibi deformasyona uğramış ürünleri almamız maalesef mümkün değil.

Belirttiğimiz eşyalardan hangisi size ait olursa olsun satın alabiliriz. Ekibimiz size mümkün olan en yüksek fiyatı vererek, istediğiniz gün eşyalarınızı satın alacaktır.

Fiyatı Nasıl Belirliyoruz ?

Satın alacağımız ürünlerin çalışıyor ve temiz kullanılmış olması en dikkat ettiğimiz özellikler. Takdir edersiniz ki kimse çalışmayan veya deforme olmuş ürünleri almak istemez. Müşterilerimize alım yaparken sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmeti satış yaparken de sunuyoruz. Hiçbir müşterimizin alım veya satışlarımızdan dolayı mağdur olmasını istemeyiz.

Beyaz Eşya ve mobilya grubunda temiz ve çalışıyor olması fiyatı yükseltirken; plak, el halısı, tablo gibi ürün grubunda daha eski olan ürünler daha yüksek fiyat teklifi alacaktır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Adalar ikinci el eşya alanlar olarak alım yaparken kendi ekibimizi ve nakliye araçlarımızı kullanıyor sizi uğraştırmıyoruz. Ödemeleri ise nakit, havale veya eft yolu ile sizin tercihiniz doğrultusunda yapabiliriz. Bize her zaman telefon veya whatsapp üzerinden ulaşabilir, sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.