Anadolu Yakası İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Anadolu Yakası İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Anadolu Yakası Beyaz Eşya Alan Yerler olarak bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içerisinde eşyalarınızı satabilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörde müşterilerimize hizmet veren tecrübeli ekibimiz size en iyi fiyat teklifini sunacaktır. Nasıl satış yapabilirsiniz? Nelere dikkat etmeniz gerekir?

Ürünlerinizi zahmetsiz bir şekilde elinizden nasıl çıkartabilirsiniz ? Bu konular hakkında detaylı bilgiler vererek izlemeniz gereken yolu anlatmak istiyoruz. Bu sayede hem sorun yaşamayacak hem de güven için satış yapabileceksiniz.

İçindekiler

Anadolu Yakası Beyaz Eşya Satışı Nasıl Yapılır ?

  • Beyaz eşya yıllar geçtikçe eskiyen, bazen taşındığımız eve uygun olmayan veya modeli eskidiği için değiştirmek istediğimiz ev aletleridir. Yapmanız gereken, elden çıkarmak veya satmak istediğiniz ürünlerin listesini yapmanız.
  • Listeyi hazırladıktan ve emin olduktan sonra ürünlerin detaylı fotoğraflarını çekmeniz. Fotoğrafları çektikten sonra 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden fotoğrafları göndermeniz.
  • Fotoğraflar bize ulaşınca tecrübeli ekibimiz tarafından fiyat teklifimiz size iletilecektir. Teklifimizi kabul etmeniz halinde adresinizi alıyor Anadolu Yakası ilçelerinin hangisinde olursanız olun kapınızdan alım yapıyoruz.

Ne Tür Beyaz Eşyalar Satabilirsiniz ?

Evimizde Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, fırın gibi çok farklı türlerde beyaz eşya kullanıyoruz. Bu ürünlerin bir çoğunu satabilirsiniz lakin hepsini almamız mümkün olmuyor.

Burada alım yaparken dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta ise;

  • Beyaz Eşyalarınızın çalışıyor olması.
  • Temiz kullanılmış olması.

Bu iki hususun dışında kalan ürünlerinizi satmanız zor olacaktır. Zira arızalı ve deforme olmuş ürünleri satamayacağımız için maalesef sizden de alamayız. Ekibimiz ikinci el alım yaptığı gibi sıfır veya spot eşya da alabilmektedir.

Fiyat Teklifi Neye Göre Verilir ?

Yukarıda bahsettiğimiz özelliklerde olan beyaz eşyalarınızın kaç yıllık olduğu, fonksiyonel özellikleri ve tercih durumu fiyatı belirleyen unsurlar arasında sayabiliriz. Kısa bir örnek vererek konuyu daha iyi anlamanızı sağlayacağız.

Örneğin; artık mutfaklarımızda ankastre ürünler daha çok tercih edildiği, eski ocaklı fırınlar tercih edilmediği için, ankastre ürünlerinizi daha yüksek fiyata ve daha hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Anadolu Yakası ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak size kaliteli ve zahmetsiz bir hizmet sunuyoruz. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden konumunuzu gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz konum sayesinde adresinize kadar gelerek beyaz eşyalarınızı kısa bir inceleme ve görüşmemizden sonra kendi aracımızla ürünlerinizi satın alıyoruz.

Herhangi bir ücret ödemeden, zahmete girmeden satış yapacak, anlaştığımız tutar nakit ödenecektir. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, bu sayede alabildiğimiz eşyaların görsellerini de görebilirsiniz.