Bahçelievler ikinci el eşya alanlar

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar

Bahçelievler bölgesinden satmak istediğiniz ne kadar ikinci el eşya varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşya fazlalığı hemen hemen herkesin problemi. Bu problemi çok kısa sürede çözebilir, eşyalarınızı hemen elden çıkarabilirsiniz.

Tabi ki burada size düşen bir görev var ki o da eşyalarınızı güvenilir bir firmaya satmaktır. Bu aşamada Bahçelievler ikinci el eşya alanlar olarak biz devreye giriyoruz. Ne yapmanız gerektiğini, eşyalarınızı nasıl satacağınızı, neye göre fiyat alacağınızı merak mı ediyorsunuz? O zaman yazımızı okumaya devam edin. Tüm sorularınızı yanıtlayacağız.

İçindekiler

İkinci el eşya satmak için ne yapmalısınız?

Bu sorunun cevabı çok net. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderip hemen olumlu, olumsuz yanıt alabilirsiniz. Olumsuz yanıt almanızın sebebi eşyalarınızın satamayacağımız veya elimizde olan türlerden biri olmasıdır. Siz de takdir edersiniz ki model olarak çok eski, yıpranmış, arızalı bir eşyayı kimse almak istemez.

Alabilecek olduğumuz eşyalar olması durumunda fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyat teklifimiz sizin için de olumlu ise istediğiniz gün Bahçelievler ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılır.

Fiyatı neye göre belirliyoruz?

Bazı müşterilerimiz belirli bir yüzde vermemizi isteseler de bu pek mümkün değil. Bir örnekle açıklayalım. Sıfır buzdolabı alan bir müşterimiz belirli bir süre sonra bu dolabı satmak istediğinde yüzde kaç altına alım yaptığımızı sormaktadır. Bunu söylememiz çok zordur. Çünkü fiyat belirleme kriterlerimiz yüzdeye göre değil eşyanın satılabilirliğine göredir.

Bahçelievler ikinci el eşya alanlar için mühim olan satabilecekleri ürünleri almaktır. Fiyat da buna göre belirlenir. Ancak bazı ikinci el eşya grupları için olmazsa olmaz şartlar vardır. Mesela ikinci el beyaz eşya, led televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi için mutlaka çalışır olma şartını ararız. İkinci el mobilya için ise modeline, markasına, temizliğine dikkat ederiz.

Ne tür ikinci el eşya alıyoruz?

Evlerinizde, iş yerlerinizde, deponuzda, garajınızda, apartman depolarında bekleyen eşyalarınız bizim almak isteyebileceğimiz eşyalardır. İkinci el mobilya, koltuk takımı, yatak odası, beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klasik eşya, deri koltuk, ofis mobilyası, makam takımı, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş eşya, eski obje, Metebronz, Mudo Concept, İkea, Fatih Kıral gibi eşyalarınızı ve çok daha fazlasını satın alıyoruz.