Baltalimanı eski eşya alanlar

Baltalimanı eski eşya alanlar

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, tablo, antika eşya, Fatih Kıral, Metebronz, hat yazısı, tuğra, deri koltuk gibi eşyalarınızı alıyoruz. Avrupa Yakası, Anadolu Yakası ayrımı yapmadan her semte ve bölgeye hizmet veriyoruz. Baltalimanı bölgesi de hizmet verdiğimiz yerlerden biridir.

Eşyalarınızı nasıl satacağınızı, fiyat almak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini detaylı şekilde anlatacağız. Ana başlıklar halinde, merak ettiğiniz detayları aklınızda soru işareti kalmadan anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Yukarıda çeşitlerinden bahsettiğimiz eski eşya veya antika eşya türlerinden sizin elinizde varsa ve satmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın durumu, kaç senedir sizde olduğu, kondisyonu hakkında bilgi vermeniz yeterlidir.

Mesela bir örnekle açıklayalım. El halısı satmak istiyorum diyerek bizden fiyat almak isteyen bir müşterimizi ele alalım. Kendisine halıda herhangi bir yanık yırtık olup olmadığını, kaç metrekare olduğunu ve yöresini soruyoruz. Hangi yöreye ait olduğunu bilemeyebilirsiniz. Bu çok normal. Bize halının fotoğraflarını göndererek kısa sürede öğrenebilir, fiyat alabilirsiniz.

Kısaca toparlamak gerekirse Baltalimanı eski eşya alanlar, adresinize gelerek ürünü yerinde görüp fiyat vereceği gibi, fotoğraf üzerinden de fiyat verebilir.

Fiyatta Anlaşma Sağlandıktan Sonra?

Bu aşamada ekibimiz adresinize gelip ürünleri satın alarak nakit ödemesini yapıyor. Bizi tercih etmenizi istememizin en önemli sebeplerinden biri de bu noktadır. Çünkü firmamız anlaştığımız fiyatı düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmaz. Bu da size güven içinde bir alışveriş yapma imkanı sunar.

Açıklık getirmek istediğimiz bir diğer nokta da nakliye konusudur. Baltalimanı semtinin neresinde olursanız olun kapınızdan alım yapıyoruz. Eşyalarınızın boyutu, ağırlığı ne olursa olsun nakliye ve taşıma işlemlerini biz hallediyor, sizden ücret talep etmiyoruz. Kendi aracımız ve ekibimizle gelir, size zahmet vermeden, istediğiniz gün alım yaparız.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Baltalimanı eski eşya alanlar olarak nakit ödeme yapıyoruz. Müşterimizin talebi doğrultusunda eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Siz nasıl isterseniz. Sarıyer ilçesinin neresinde olursanız olun, ekibimiz size haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.