Bayramoğlu Eski Eşya Alanlar

Bayramoğlu Eski Eşya Alanlar

İstanbul ilçeleri içinde olmasa da Bayramoğlu bölgesinden gelen taleplere de kısa süre içinde yanıt veriyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı belirli bir tutar belirleyip fiyatlandırıyor, nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. Bayramoğlu eski eşya alanlar olarak bu hizmeti nasıl verdiğimizi anlatmak istiyoruz.

Müşterilerimizden eski eşya aldığımız zaman insanların çok tedirgin olduklarını, güven sorunu yaşadıklarını görüyoruz. Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için biz de üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek ve sizi bilgilendirmek istedik.

Bir eşyayı satmaya karar verdiğinizde nasıl ve nereden başlayacağınızı iyi tespit etmeli, adım adım ilerlemelisiniz. Merak etmeyin yazımızın bundan sonraki kısmına sürecin nasıl işlediğini anlatarak devam edeceğiz.

İçindekiler

Bize Ne Tür Eşya Satabilirsiniz?

Öncelikle eski eşya derken ne gibi ürünleri işaret ettiğimizden bahsedelim. 50-60 yıldan fazla ömrü olan, klasik diyebileceğimiz ancak antika kadar değerli olmayan eşyalardan anlatmak istiyoruz. El halısı, klasik mobilya, deri koltuk, eski plak, hat yazısı, saat, Metebronz, Mudo Concept, bahü, avize gibi pek çok eşyanızı alabiliriz.

Sizin eşyanız saydıklarımızdan farklı da olabilir hiç sorun değil zaten alabildiğimiz her ürünü buraya yazmamız mümkün değil. Alıp alamayacağımızı nasıl soracağınızı da bir sonraki başlıkta izah edeceğiz.

Eşyalarınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Artık hemen hemen hepimizin sahip olduğu akıllı telefonların whatsapp özelliği sayesinde eşyaların fotoğraflarını göndererek cevap alabilirsiniz. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı her zaman aktif hizmetinizdedir.

Böylece hem eşyalarınızı alıp alamayacağımızı öğrenmiş hem de fiyat teklifi almış olacaksınız. Teklifimizi onaylamanız yani kabul etmeniz halinde istediğiniz gün Bayramoğlu bölgesinden eşyalarınızın alımı yapılır. Hepsi bu kadar.

Ödeme ve Nakliye Nasıl Yapılır?

Bayramoğlu bölgesinden eski eşya alımı yaparken kendi araçlarımızı ve ekibimizi kullanıyor, sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınızı hızlı şekilde taşıyor, diğer eşyalarınıza zarar vermeden aracımıza yüklüyoruz. Ödemeyi ise sizin isteyeceğiniz şekilde yapıyor, nakit, eft veya havale ile ödeme yapabiliyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pek çok firma bizimle aynı işi yapmakta, hepsi de bizim gibi son derece iddialı vaatlerde bulunmaktadır. Peki bu rekabet arasında neden bizi tercih edesiniz ki? Biraz da bundan bahsedelim isterseniz.

  • Bayramoğlu eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde zaman kaybetmez, zamanında satış yaparsınız.
  • Saygılı ve güven duyacağınız bir alışveriş deneyimi yaşar, hiçbir zahmet çekmezsiniz.
  • Anlaştığımız rakamı nakit alır, fiyat düşürmek için gereksiz pazarlıklarla uğraşmazsınız.
  • Doğru ve adil fiyatlandırma ile değerinde satış yaparsınız.

Ekibimiz İstanbul bölgesinde eski eşya alımında da haftanın 7 günü aktif çalışmaktadır. Sizin de elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız varsa bizi tereddüt etmeden arayabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.