Darüşşafaka eski eşya alanlar

Darüşşafaka eski eşya alanlar

El halısı, klasik eşya, oymalı mobilya, gümüş eşya, tablo, plak, tuğra, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Hereke halısı, saat, kılıç, hat yazısı gibi eşyalarınızı satın alıyoruz. Hizmet alanı çok geniş olan firmamız Darüşşafaka bölgesine de aynı hizmeti vermektedir. Yazımızın ilerleyen satırlarında Darüşşafaka eski eşya alanlar hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin neleri öğrenmek istediğini çok iyi biliyoruz. Ana başlıklar halinde bunların hepsini açıklayacağız. Bu sayede eşyalarınızı satarken daha bilinçli davranabilirsiniz. Hemen başlıyoruz.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Yukarıda çeşitlerinden bahsettiğimiz eşya veya eşyalardan birkaçı sizde varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ne tür eski eşya satmak istediğinizi söylediğiniz zaman arkadaşlarımız size ürünle ilgili belli başlı sorular soracaktır. Ürünün durumuna göre Darüşşafaka bölgesindeki adresinize gelerek yerinde de görebiliriz.

Ya da whatsapp veya email ile eşyaların fotoğraflarını göndererek de bize yardımcı olabiliriz. İlk etapta yapmanız gereken sadece bilgi vermek veya fotoğraf göndermektir.

Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Darüşşafaka eski eşya alanlar için önemli olan size en doğru fiyatı vermektir. Her eşya kendi türüne göre değerlendirildiği için belli bir kriterden bahsetmemiz doğru olmaz. Mesela el halısı satın alacağımız zaman yöresine, desenlerine, renklerine ve temizliğine göre fiyat veriyoruz.

Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına, ağırlığına dikkat ediyoruz. Böyle fiyatlandırma yapılması sizin menfaatinize olacaktır. Plak alımında ise plağınızın çiziksiz olması, kabının olması, yerli sanatçılara ait olması önemlidir.

Örnekler artırılabilir. Vurgulamak istediğimiz şey, bu kriterleri uygulayabilecek tecrübeye sahip bir firma ile çalışmaya özen göstermenizdir. Ekibimiz haftanın 7 günü tüm Sarıyer ilçesinin tamamına hizmet verdiği için Darüşşafaka bölgesine de ulaşmaktadır.

Ödeme ve Nakliye Nasıl Yapılıyor?

Ekibimiz eski eşya alımı yapacağı zaman hiçbir müşterisinden nakliye veya taşıma ücreti talep etmemektedir. Satacağınız ürün adresinize gelip incelendiğinde size teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşamadığımız taktirde de kesinlikle hizmet bedeli almıyoruz.

Ödeme konusunda da müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapıyoruz. İster nakit ister havale ister eft ile ödeme yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.