Dudullu İkinci El Eşya Alanlar

Dudullu İkinci El Eşya Alanlar

Ümraniye ilçesinin her semtine, sokağına, caddesine hizmet veriyoruz. İnsanların artık kullanmak istemedikleri sıfır veya ikinci el eşya için fiyat teklifi verip alım yapabiliyoruz. Bu yazımızda size kendimizden bahsedip bilgi vermek istiyoruz. Dudullu ikinci el eşya alanlar olarak bilmek istediğiniz tüm detayları paylaşacağız.

Bizden önce bir başka firmaya eski eşya satmış olabileceğiniz gibi bu işlerle hiç meşgul olmamış da olabilirsiniz. İnsan nasıl ilerleyeceğini bilmediği işte sürekli hatalar yapabilir. Siz de eşyalarınızı hiçbir tecrübesi olmayan, düşük fiyattan alacak kişilere satmak zorunda kalabilirsiniz.

En doğru, en iyi fiyat için, eşyalarınızı zamanında satın güven içinde alışveriş yapmanız için aklınızdaki soruların cevaplarını hazırladık. İsterseniz hiç vakit kaybetmeden, akılda kalıcı olması için ana maddeler halinde ilerleyelim.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Öncelikle hangi eşyalarınızı satmak istediğinize net olarak karar vermenizi rica ediyoruz. Daha sonra bu eşyaların fotoğraflarını 0552 703 41 41 telefonumuza whatsapp ile göndermenizi istiyoruz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacak fiyat teklifimizi iletecektir.

Teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün Dudullu semtindeki adresinizden alım yapılır. Her türlü eşyanın alımını yapamayacağımız için bazı kriterlere dikkat etmemiz gerekir. Bunların neler olduğuna da ilerleyen satırlarda değineceğiz.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el, sıfır veya spot eşya dediğimiz zaman pek çok eşya akla gelebilir. Ancak bizim alabileceğimiz eşyalar kendi branşımız ile sınırlıdır. Beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş eşya en başta sayılabilir.

Alıp alamayacağımızı merak ettiğiniz eşyalarınız varsa bunların fotoğraflarını göndererek de fikir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda perakende olarak satmaya gayret ediyor, bu yüzden satabileceğimiz ürünleri almaya gayret ediyoruz.

FİYAT TEKLİFİNİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Dudullu veya Ümraniye ilçesinin bir başka yerinden ikinci el eşya alacağımız zaman eşyalarınızın temiz, sağlam ve satılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Yıpranmış, ömrünü tamamlamış, kimsenin almak istemeyeceği eşyaları maalesef biz de satın alamıyoruz.

Özellikle ikinci el beyaz eşya, televizyon, klima gibi eşyaları alırken mutlaka çalışır durumda olmalarını istiyoruz. Arızalı, sorunlu, tamir isteyen ürünleri maalesef almıyoruz. Çünkü tamir edilse bile bu tarz eşyalar eski performanslarına hiçbir zaman ulaşamıyorlar.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Dudullu ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde güven içinde satış yapabilirsiniz. Ekibimiz müşterilerimizin memnuniyetine özellikle dikkat etmekte, sizinle saygılı ve seviyeli diyalog kurmaktadır.

Eşyalarınızı istediğiniz gün adresinizden ücretsiz nakliye ile almakta, size elinizi dahi sürdürmemektedir. Ödemeyi nakit olarak yapmakta, eft veya havale tercih eden müşterilerimize de uyum sağlamaktayız.

Ekibimiz yıllardır bu sektörde var olduğu için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizin farkında. Bizi tercih ederek Ümraniye ilçesindeki adresinize davet edebilir, eşyalarınızı herhangi bir gün almamızı isteyebilirsiniz.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot