El halısı alanlar

El halısı alanlar

Sahip olduğunuz halının değerini öğrenmek mi istiyorsunuz? Pek çok kişi halısının değerini bilmeden, sadece karşısındakine güvenerek satış yapmaktadır. El halısı alanlar ile ilgili internette yapacağınız kısa bir araştırma ile pek çok firmaya ulaşabilirsiniz. İçlerinden mutlaka güvenilir, size doğru fiyatı verebilecek olan bir firma ile çalışmalısınız ki en doğru fiyatı alabilesiniz. Bu konuda size yardımcı olabilir, istediğiniz hizmeti verebiliriz. Nasıl mı? Yazımızın devamında istediğiniz bilgileri detaylı şekilde verecek, el halısı satmak için yapmanız gerekenleri sırasıyla anlatacağız.

İçindekiler

Halınızı Nasıl Satabilirsiniz?

Müşterilerimizin pek çoğunun halılarını saklama koşullarına uymadan, dolapların üzerinde, yatakların altında, depolarda, apartman garajlarında çürümeye terk ettiklerini görmekteyiz. Böyle yapmaktansa bizimle iletişime geçmeli, halılarınızı gerçek değerinde, nakit satmalısınız.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor?

Whatsapp veya email üzerinden halınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderebilir, bu sayede çok kısa sürede fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz. Halınız yöresine, desenlerine, renklerine ve motiflerine göre değerlendirilerek fiyatlandırılacaktır. Bu profesyonel bir fiyatlandırma şeklidir.

Halınızın satacağınız kişilerin bu kriterleri göze aldığından emin olun. Aksi takdirde halınızı değerinin çok altında bir fiyata vermiş olursunuz.

El halısı alanlar alım yaparken adresinize gelerek alım yaptığı için sizler halınızı taşımak gibi zahmetlere girmek zorunda kalmazsınız. Tüm işlemler ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Ne Tür El Halısı Alıyoruz?

Her el halısı değerli değildir. Bazı halılar belirli bir dönem yüksek fiyattan alınırken aradan geçen zamanda değerini kaybedebilirler. Örneğin bir dönem Bünyan halısı çok revaçta, tercih edilen bir modeldi.

Ancak kullanıcıların zevkleri ve tercihleri değiştiği için bir süre sonra gözden düştü ve yerini başka halılara bıraktı. Burada size düşen görev el halısı satmak için fazla beklememek, kullanmıyorsanız hemen elden çıkarmaktır.

Hereke halısı, İran halısı, Bünyan halısı, Ladik halısı, İpek halı, Buhara, Uşak, Sivas Cezaevi halısı aranan halılardır.

El halısı alan yerler için halınızın temizliği, üzerinde çürüme, yanık, yırtık gibi kusurların bulunmaması da önemlidir. Arkadaşlarımız tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Bizi haftanın 7 günü hiç tereddüt etmeden arayabilir, halınızı mümkün olan en yüksek fiyattan, nakit satabilirsiniz.