Eyüp eski eşya alanlar

Eyüp Eski Eşya Alanlar

Eyüp eski eşya alanlar için bizimle iletişime geçebilir; güvenilir, zahmetsiz ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı satabilirsiniz. Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı satmak için internetten yapacağınız ufak bir araştırma size yol gösterecektir.

Bu yazımızda eşyalarınızı satarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, eşyalarınızın fiyatının nasıl belirlendiğini ve fiyat teklifini nelerin yükselttiğinden kısa bahsedeceğiz. Lafı fazla uzatmadan başlayalım !

İçindekiler

Eyüp Eski Eşya Satışı Nasıl Yapılır ?

Yapmanız gerekenler aslında çok basit. Aşağıda ki adımları takip ederek hızlı ve zahmetsiz bir şekilde eşyalarınızı satabilirsiniz.

  • Satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını detaylı bir biçimde çekin.
  • 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden fotoğrafları gönderin.
  • Yaptığımız incelemenin ardından ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, eşyalarınız hakkında bir takım sorular soracaktır.
  • Yapılan görüşmenin ardından ekibimiz size fiyat teklifini iletecektir.
  • Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde  Eyüp ilçesindeki adresinizden kapınıza kadar gelerek eşyalarınızı alıyoruz.

Bize Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz ?

Elinizden çıkartacağınız eşyaların kondisyonu ve temiz kullanılmış olması bizim için önem arz ediyor. Eski eşya alırken en çok dikkat ettiğimiz unsurlar bunlar diyebiliriz. Eşyalarınızın bir başka kişiye satılacağını düşünmenizi istiyoruz. Kimse yıpranmış, eski model, yırtık veya kırık bir eşyayı satın almak istemeyeceği için bizde maalesef bu eşyaları değerlendiremiyoruz.

Kondisyonu iyi ve temiz kullanılmış eşyalarınızdan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, yatak odası, koltuk takımı, ofis mobilyası gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Alımını yaptığımız ürünler elbette bunlarla sınırlı değil. Anlaşılması açısından sadece bir kaç örnek vermek istedik.

Fiyat Teklifi Nasıl Belirlenir ?

Eyüp veya başka bir yerden eski eşya alacağımız zaman belli başlı kriterlere dikkat ediyoruz. Eşyanızın güncel bir model, temiz kullanılmış ve çalışıyor olması başlıca dikkat ettiğimiz unsurlardan. Örnek vermek gerekirse; eski model bir yatak odanız yerine daha trend bir modele yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz fotoğraflardan bu gibi incelemeleri yapıyor, ardından sizinle iletişime geçip eşyalarınız hakkında bilgiler istiyoruz. Barkod, kaç yıllık olduğu ve deforme olup olmadığı gibi bilgiler diyebiliriz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Eyüp eski eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde nakliye ve taşıma ücreti ödemezsiniz. Eşyalarınızı adresinizden ekibimizle ve kendi araçlarımızla satın alıyoruz. Ödemeleri nakit, havale ve eft ile yapabiliriz. Sizin tercihinize göre ödemenizi yapıyoruz. Bizi her zaman arayabilir sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.