Fatih İkinci El Eşya Alanlar

Fatih İkinci El Eşya Alanlar

Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul genelinde hizmet veriyor, eşyalarını satmak isteyen herkese ulaşıyoruz. Eski eşya alımı yaptığımız yerlerden biri de Fatih ilçesidir.

Sizin de burada eşyalarınız varsa, elden çıkarmak istiyorsanız Fatih ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz. Elden çıkarmak kısmını ücretsiz olarak algılamayın. Firmamız eşyalarınızı mümkün olan en yüksek fiyattan satın almaktadır.

Peki sizin eşyanız ne kadara alınır? Bunu öğrenmenin çok kısa ve pratik yolları var. Yazımızın devamında size bunlardan bahsedeceğiz. Aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmak ve süreci detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. İlerleyen satıları soru cevap şeklinde tamamlayacağız. İsterseniz söz dolaştırmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmenin çok uzun zaman aldığını anlatmamıza gerek yok. Fatih ilçesinden eski eşya satmak için arayan her müşterimizin evine veya adresine giderek fiyatlandırma yapmamız mümkün değil.

Süreci hızlandıracak, hem size hem bize zaman kazandıracak en pratik yol whatsapp üzerinden fotoğraf göndermenizden geçer. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuz her zaman aktif çalışmakta, sizden gelen talepleri karşılamaktadır.

Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz halinde size kısa süre içinde fiyat teklifi verebiliriz. Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde istediğiniz gün nakit alım yapılır. İşte bu kadar basit. Bu aşama anlaşıldıysa diğerine geçelim isterseniz.

BİZE NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

Alabileceğimiz eşya türü çok fazladır ve hepsini tek tek burada yazmamız mümkün değildir. Yine de bir kaç örnek vererek aklınızda bir fikir oluşmasına yardımcı olmak istiyoruz. Özellikle ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, ofis mobilyası, bahçe mobilyası gibi eşyaları sayabiliriz.

Tabi el halısı, gümüş eşya, saat, Metebronz, Fatih Kıral, Mudo, tablo, plak, bronz heykel, deri koltuk gibi eşyalarınızı da alıyoruz. Bu eşyalar eski eşya adı ile tanımlanan, antika kadar değerli olmasa da hala kıymetlidirler. Dolayısıyla böyle eşyalarınızı Fatih veya bir başka ilçeden satacağınız zaman deneyimli, tecrübeli kişileri bizi tercih edebilirsiniz.

FİYATI NEYE GÖRE TEKLİF EDEBİLİYORUZ?

Bizim için önemli olan eşyaların temiz, satılabilir, bir başkasının alabileceği eşyalar olmasıdır. Siz de takdir edersiniz ki biz bu işin ticaretini yapmakta, sizden aldıklarımızı bir başkasına satmaya çalışmaktayız. Dolayısıyla çok yıpranmış, deforme olmuş eşyaların alımını yapmamız mümkün değildir.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Fatih ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye ve taşıma işlemlerini kendi imkanlarımızla tamamlamaktayız. Sizden herhangi ücret talep etmiyor, zahmet vermiyor, hızlı şekilde alım yapıyoruz.

Ödeme ise nakit olarak yapılıp, tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürmeye çalışmıyoruz. İsteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, fiyat teklifi veya bilgi alabilirsiniz.